Malinka

Regisztráció dátuma: 2014. november 14.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2014. november 14.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Lovely Szemceruza

Lovely Szemceruza
2014. november 19.

Én is a szemöldökömre használom, máshogy nem is próbáltam. :) A színe nagyon bejött, ezért vásárolom újra és újra, mert egyébként nem vagyok vele maradéktalanul elégedett... Hihetetlenül puha, emiatt ugye nagyon erősen fog és hegyezni is valami borzalom... Nagyon sokat szoktam szenvedni vele, szóval valószínűleg idővel le fogom váltani valami másra. Egyelőre az ára és a színe miatt hűséges vásárlója vagyok.

Joanna Naturia Epres Testradír

Joanna Naturia Epres Testradír
2014. november 14.

Az illatát nagyon szeretem, de úgy érzem, hogy ez a legfőbb oka annak, amiért megvettem egy-két alkalommal, különösebb hatást ugyanis nem tapasztaltam. Az illata viszont rabul ejtett.... :) Aki viszont nem szereti az édeskés illatokat, annak nem ajánlom. Ez a fincsi eper illat sokáig megmarad!

Bourjois Healthy Mix Radiance Reveal Alapozó

Bourjois Healthy Mix Radiance Reveal Alapozó
2014. november 14.

Már a sokadikat használom, nagyon szeretem. Finom illata van, könnyed, nincs maszk hatása, barátságos áron kapható. Az egyetlen negatívum, hogy egy problémásabb bőrfelületet nem fed el szépen, amit sajnálok, mert ugye az én bőröm pont ilyen, emiatt nekem ez egy picit kevés, főleg 1 rétegben. Ennek ellenére valószínűleg újravásárolom, mert nagyon szép, ragyogó bőrt ad, amit már többen is megdícsértek.