malnastea

Regisztráció dátuma: 2012. június 21.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2012. június 21.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Alverde Vanília-Kardamom Tusfürdő

Alverde Vanília-Kardamom Tusfürdő
2014. december 10.

Egyszerűen imádom :) Isteni illata van, kár, hogy nincs testápolója :)

Alverde Nutri-Care Sampon Mandula és Argán

Alverde Nutri-Care Sampon Mandula és Argán
2014. november 15.

Körülbelül 2 és fél éve tértem át a szilikonmentes hajápolásra. Nagyon sokféle márkát kipróbáltam már, alapvetően szőkített és vékonyszálú a hajam, száraz hajvégekkel. Sikerült kihúznom 3 napra a hajmosást a szilikonmentes samponokkal, de ezzel a samponnal konkrétan 4 napot simán kibírok. Nagyon puha és fényes lesz tőle a hajam, jelenleg nagyon-nagyon szeretem. Az meg hogy sokkal tovább bírom vele hajmosás nélkül, számomra csoda... szóval megérdemli az 5 csillagot! :)

La Roche-Posay Toleriane Teint Korrekciós Alapozó Fluid

La Roche-Posay Toleriane Teint Korrekciós Alapozó Fluid
2014. március 20.

Életem alapozója. Alapvetően nincs probléma (már) a bőrömmel, csak a pattanások utáni hegek/foltok maradtak meg. Hidratáló alapnak az Effaclar duo +-t szoktam használni, utána kézzel dolgozom el az alapozót a bőrömön. Alapvetően nagyon fehérbőrű vagyok, és a 10-es árnyalat először nagyon sárgának tűnt, majdnem frászt kaptam, mikor tükörbe néztem. Először abba a hibába estem, hogy többet nyomtam ki belőle, mint kellett volna, viszont hamar rájöttem, hogy olyan vastagon fed, hogy pici is elég belőle bőven. A problémásabb, foltos területekre picit többet teszek, és eloszlatom az egész bőrömön.
A sárgásság hamar eltűnik, egyezkedik a bőrömmel. Mattító púderrel szoktam fixálni. Nap végére hajlamos átfényleni kicsit, és még negatívuma, hogy bármihez hozzáér (zsepi, telefon...) azt befogja.

Pattanást, mitteszert egyáltalán nem okozott!

Összességében nagyon-nagyon megszerettem, és szerintem nem is fogok a jövőben másikat használni. Sokáig elég lesz ez a mennyiség. Csak a foltozás miatt vonok le egy csillagot.