Málni

Regisztráció dátuma: 2012. március 1.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2012. március 1.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás Megnézem
Krémmániás vevő: 1 vétel
Megnézem

Jean Paul Gaultier Le Male Le Parfum

Jean Paul Gaultier Le Male Le Parfum
2021. május 14.

Ajándékcsomagban kaptam mintát belőle, egyébként bírom a Le male kiadásokat, Ultra male, Popeye és a Summer 2015-ből is volt már több üveggel. Ez a Le parfum nekem először régi/romlott Le Male-nak tűnt, kb. 5-10 perc múlva viszont már kezdett átalakulni egy púderes Dior homme intense-féleségbe, csak nem annyira íriszes és nem is harsány. Kifújtam mellé egy régebbi Dior homme intenset, az sokkal erősebb és "frissebb", Le parfum nagyon visszafogott a bőrömön kb.45 perc múlva. Nekem ez komoly/komorabb illat mint a sima Le Male, inkább hűvösebb időben tudnám elképzelni és idősebb korosztályon. Nem igazán jött be, Le male in the Navy számomra fiatalosabb, erőteljesebb, magamnak inkább azt választanám :)

Revlon Colorstay Gel Envy Körömlakk

Revlon Colorstay Gel Envy Körömlakk
2020. december 25.

@selmeczireka nem te vagy a kakukktojás v ezek szerint nem csak te :D Életem legrosszabb minőségű körömlakkja ez a Revlon, 500 ace of spades színben rendeltem, a színével nincs is bajom, sötétszürke. 2 rétegben szoktam felvinni a lakkokat, ezzel is így tettem, de már másnap észrevettem, h 2 ujjamról is elkezdett lepattogni, átmentem az összesen 3xra is, de ugyanúgy pattogott le. Azért kap 2 csillagot, mert a színe nem rossz és elég olcsón jutottam hozzá, egyébként nem ajánlom senkinek, inkább egy Rimmelt v akár Essencet, csak ezt ne :D

Cosrx AHA 7 Whitehead Power Liquid

Cosrx AHA 7 Whitehead Power Liquid
2020. augusztus 25.

Én csalódtam benne, szállítással együtt 7 ezret kifizettem egy olyan termékre, ami kb. semmit sem csinál a bőrömmel. Legelső alkalommal csípett és vörös lett tőle az arcom, ekkor azt hittem, h na ez csinál is vmit, de azóta már nem csíp, nem is lesz tőle vörös a képem. Az van a tájékoztatóban, hogy heti 1x szabad használni, mert nagyon szárít, én ehhez képest minden este áttörlöm vele az arcomat, de semmi eredménye, pórusok uolyan nagyok mint előtte, mitesszerek is ott ücsörögnek benne, összesen annyit tesz, hogy puha az arc felkenés utáni reggel is, de ezt egy sima hidratáló krémmel is elérem 1000 Ft-ért. Nagyon sajnálom, hogy nekem nem használt :(