Málni

Regisztráció dátuma: 2012. március 1.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2012. március 1.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás Megnézem
Krémmániás vevő: 1 vétel
Megnézem

Revlon Colorstay Gel Envy Körömlakk

Revlon Colorstay Gel Envy Körömlakk
2020. december 25.

@selmeczireka nem te vagy a kakukktojás v ezek szerint nem csak te :D Életem legrosszabb minőségű körömlakkja ez a Revlon, 500 ace of spades színben rendeltem, a színével nincs is bajom, sötétszürke. 2 rétegben szoktam felvinni a lakkokat, ezzel is így tettem, de már másnap észrevettem, h 2 ujjamról is elkezdett lepattogni, átmentem az összesen 3xra is, de ugyanúgy pattogott le. Azért kap 2 csillagot, mert a színe nem rossz és elég olcsón jutottam hozzá, egyébként nem ajánlom senkinek, inkább egy Rimmelt v akár Essencet, csak ezt ne :D

Cosrx AHA 7 Whitehead Power Liquid

Cosrx AHA 7 Whitehead Power Liquid
2020. augusztus 25.

Én csalódtam benne, szállítással együtt 7 ezret kifizettem egy olyan termékre, ami kb. semmit sem csinál a bőrömmel. Legelső alkalommal csípett és vörös lett tőle az arcom, ekkor azt hittem, h na ez csinál is vmit, de azóta már nem csíp, nem is lesz tőle vörös a képem. Az van a tájékoztatóban, hogy heti 1x szabad használni, mert nagyon szárít, én ehhez képest minden este áttörlöm vele az arcomat, de semmi eredménye, pórusok uolyan nagyok mint előtte, mitesszerek is ott ücsörögnek benne, összesen annyit tesz, hogy puha az arc felkenés utáni reggel is, de ezt egy sima hidratáló krémmel is elérem 1000 Ft-ért. Nagyon sajnálom, hogy nekem nem használt :(

The Body Shop Shea Eau De Toilette

The Body Shop Shea Eau De Toilette
2020. augusztus 23.

Én sose szoktam betérni a Body shopba, ma kivételt tettem és megszagoltam pár parfümöt. Csodák csodájára amint megéreztem a Shea illatát, tudtam, h ez az én illatom. Lesokkolt, h ez az egyben egy ffi parfümnek a másolata, méghozzá az Eisenberg José homme-nak, ezért is fogott meg ennyire :) Sajnos bőrközeli és nem túl sokáig érezhető (max 3-4 óra), de ameddig éreztem, folyton ezt szaglásztam a kézfejemen :D
Az illat max pontszám, de nem elég erős és tartós, így csak 3 csillagot kaphat.