Málni89

Regisztráció dátuma: 2014. január 3.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2014. január 3.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Tág pórusok

Vichy Slow Âge Arckrém SPF25

Vichy Slow Âge Arckrém SPF25
2019. október 13.

Több napos használat után már bővebb véleményt írhatok a termékekről. Nagyon hamar beszívódó termékről van szó. Mind a szérum, mind a krémre igaz. Illata kellemes, nem tolakodó. Jó érzés tudni, hogy fényvédőt is tartalmaz, mert attól, hogy beköszöntött az ősz, még nagyon fontos a fényvédelem. Rendszeres használata után a bőröm sokkal hidratáltabbá, sokkal élettel telibb lett. A pórusaimat nem tömíti el, irritációt nem okozott. Biztosan meg fogom vásárolni, ha elfogynak.

CND Vinylux Garantáltan 7 Napig Tartós Körömlakk

CND Vinylux Garantáltan 7 Napig Tartós Körömlakk
2017. szeptember 21.

nekem egy királykék árnyalata van meg, amit nem is hittem volna hogy ennyire fogom imádni :) igaz hogy nagyon lassan szárad, valaki írta h 10 perc, és ez igaz is, de a végeredmény csodálatos. Fedőlakkal együtt olyan mintha géllakkot használnék, és 4-5 napig teljesen olyan mintha új lenne! :) lehet hogy picit drága, de mindenképpen megéri.

Revlon Orofluido Hajápoló Elixír

Revlon Orofluido Hajápoló Elixír
2016. május 18.

Pixi-lányként én is azt mondhatom, hogy én is a legutóbbi boxban találtam. :) Elégedett vagyok vele. Kellemes az illata, én eddig csak hajmosás után használtam, sokkal könnyebb a hajamat kifésülni, fényes, selymes lesz tőle a hajam. Eddig a Schwarzkopf rózsa olaja után ez lett a másik kedvencem. Csak ajánlani tudom. :)