Mamuszandra

Regisztráció dátuma: 2015. április 10.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2015. április 10.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Balea Micellás Víz Kombinált és Érzékeny Bőrre

Balea Micellás Víz Kombinált és Érzékeny Bőrre
2016. június 23.

Már sok micellás vizet kipróbáltam, de ez eddig a legrosszabb. Nem hozza le teljesen a sminket, ha átmegyek utána egy másik vízzel vagy csak egy vizes vattakoronggal, még bőven marad rajtuk is. Valami fura réteg marad utána bőrömön, csípi a szemem, habzik, amit nem igazán értek, eddig egyik sem habzott, és eléggé dörzsölni kell... Elég érzékeny a bőröm, és ez nem egy jó mozdulatsor neki. A negyedét használtam el, de most rendeltem egy másik fajtát, mert nem tudom tovább ezt használni. Pedig ilyen nálam még nem fordult elő.

Cien SOS Kézkrém

Cien SOS Kézkrém
2016. június 23.

Az eddigi legjobb téli kézkrémem, már nem tudom, mennyit próbáltam ki eddig. Nagyon kiszárad a kézfejem télen, ha pedig még fertőtlenítőket kell használnom, akkor kicserepesedik, vérzik is. Ez szinte az első használat után segített, és még bekenés után is jó egy órával is puha volt a bőröm, nem viszketett. Eddig ezt más krémeknél nem tapasztaltam, beszívódtak, de ennyi, napközben is többször kellett őket használni. Ezt csak reggel és este, lefekvéskor. Vigyázni kell viszont, hogy tényleg ne adagoljuk túl, elég egy kisebb borsónyi, mert ha sok, akkor elég fura réteg lesz utána. :) De letörlöm a felesleget, és kész. Nagyon-nagyon sokáig elég.

Cien 10% Urea Lábápoló Krém

Cien 10% Urea Lábápoló Krém
2016. június 23.

Már leírtam egy másik urea-s krémjénél, de itt is: főleg télen szárazabb a lábam, de ez nagyon sokat segített rajta. Most nyáron is kenegetem vele, de nem annyit mint amit a hidegebb idő megkíván. Este vékonyan felkenem, és ráhúzok egy zoknit kifejezettem lábápolósat. De ennek ellenére beszívódik, nem csúszkálok vele a padlón sem. :) Már vettem még kettőt, mert ritkábban látom, jó tartaléknak.