Manami

Regisztráció dátuma: 2018. január 8.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2018. január 8.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

MAC Rúzs

MAC Rúzs
2018. január 11.

Az biztos, hogy függőséget okoznak! Legelőször az ikonikus Ruby Woo-t vettem meg, azóta tart a szerelem és soha többé nem is akarok más márkájú rúzst, csakis MAC-et! :) A Ruby Woo a szín, ami mindenkinek jól áll. Nagyon tartós, de én "megtiszteltem" ezt a csodálatos színt egy lip pencil-el is, hogy még tartósabb és gyönyörűbb legyen. Nem tudok rosszat mondani. Nem kenődik, csodálatos a színe, tartós.
A következő mattom a Mehr, ami az én mindennapi kedvencem.
Lehetséges, hogy valakinek szárítják az ajkait, nekem lapból borzalmasan száraz ajkaim vannak, de én napi szinten használok egy erős hidratálót, így rendbe jött és a rúzs nem szárítja. A lip pencil-en kívül nem is kenek alá semmit, ajakbalzsamot sem, mert így nem érzem olyan mattnak és kevésbé tartós (minimálisan). Igazából nem akarom őket bármivel is "elrontani", mert annyira gyönyörűek.
A következő szín volt a Coral Bliss (chremeseen), szintén tartós és nagyon szép, szintén mindennapi használatra alkalmas.
És végül, de egyértelműen nem utolsó sorban a Blankety(Amplified), ami talán a szín, ami a leginkább passzol hozzám (világos bőr, szőke haj). Ez még az a rúzs, ami alá használok lip pencilt, így még tartósabb és gyönyörűbb. Szintén egy hétköznapi, nude árnyalat.
Biztos, hogy még fogom bővíteni a készletem, már egy egész lista van betervezve a következő árnyalatokról.
Aki nem szeretne fölösleges köröket futni, és gyönyörű árnyalatú, tartós, minőségi rúzsokat keres, nem fog a MAC-ben csalódni.

Vichy Purete Thermale Fresh Cleansing Gel Arctisztító

Vichy Purete Thermale Fresh Cleansing Gel Arctisztító
2018. január 11.

A kedvenc arctisztítóm! a Vichy összes vizes arcmosóját kipróbáltam már, sajnos ez maradt utoljára, de az biztos, hogy ez fog marad állandónak. A leggazdaságosabb is közölük a 400ml-es kiszerelése miatt. Imádom, hogy géles az állaga, imádom az illatát, annyira kellemes! Az előző arclemosókkal szemben ez nem szárítja a bőröm (ami a víz miatt is lehet). Nem irritálja az érzékeny bőröm sem.
Újravevős! :)

Chanel Le Vernis Körömlakk

Chanel Le Vernis Körömlakk
2018. január 11.

A színek gyönyörűek és pigmentáltak. Nekem a rouge essentiel és az organdi árnyalat van meg. Az organdi egy világos, nude szín, de még ez is elég egyetlen rétegben a tökéletes fedéshez.
Azonban abszolút nem gondolom átlagon felülien tartósnak és ezért nagyon szomorú vagyok, mert azt hittem egy ilyen drága és prémium körömlakk legalább egy hetet szinte tökéletesen kibír, főleg, hogy semmi olyat nem csinálok, ami miatt kophatna.
Megvásároltam a Chanel saját, gél fedőlakkját is, de így sem jobb a tartóssága, csak szebb a végeredmény.
Gyönyörűek a színek valóban, pigmentáltak, de nem fogok több Chanel lakkot vásárolni. Ha 3-4 naponta akarnék körmöt festeni, azt messze olcsóbb lakkokkal is megtehetem, ráadásul szívfájdalom nélkül.