mandarina

Regisztráció dátuma: 2017. november 12.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2017. november 12.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Nivea Pure & Natural Testápoló

Nivea Pure & Natural Testápoló
2018. június 17.

Már elég régen használtam ezt a testápolót, de úgy emlékszem, hogy akkor elégedett voltam vele. Az összetevői szépek, az illatával sem volt gondom, úgyhogy most megajándékozom 4 csillaggal, aztán majd teszek még egy próbát vele a közeljövőben.

Nivea Expressz Hidratálás Testápoló

Nivea Expressz Hidratálás Testápoló
2018. június 17.

Amit igazán szerettem ebben a testápolóban, az az illata: nem túl erős, de mégis érdekes. Nagyon könnyen beszívódott, de sajnos nekem kicsit kevés volt a hidratálása, bár télen használtam, amikor különösen száraz a bőröm. Összességében szerettem, de azért az árához képest nem volt a kedvencem, kicsit többet vártam tőle. 4 csillag :)

Alverde Körömvirág Ajakápoló

Alverde Körömvirág Ajakápoló
2017. november 20.

Hétvégén nem volt nálam ajakápoló és borzasztóan kifújta a szél a számat. Beugrottam a Rossmannba, hogy az olivás sajátmárkás ajakápolóból beszerezzek még egyet - gondoltam annyi pénzért nem baj, hogy lesz több itthon belőle, úgyis elfogy. Aztán megdöbbenve tapasztaltam, hogy az ára 400 Ft-ra emelkedett, annyiért nem hoztam el...Viszont eszembe jutott, hogy ennek az alverdés ajakápolónak milyen jó értékelései vannak itt, ráadásul ezt 250 Ft-ért tudtam megszerezni, úgyhogy ezt választottam. Szerencsére nem csalódtam benne, másnapra teljesen helyrerakta a számat. Az állaga sűrű, zsíros, de még nem kellemetlen. Nekem az illata nagyon nem jön be, de ezért nem vonok le csillagot, hiszen ennyi pénzért az ilyen jó ápolása kompenzálja. Megérte!