Mandi82

Regisztráció dátuma: 2012. október 23.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2012. október 23.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Naturissimo Herbadent Fogkrém

Naturissimo Herbadent Fogkrém
2013. október 19.

Nálunk bevált, bár szerencsére egyre több natúr fogkrém kapható és még kísérletezünk másokkal is. Habja a boltiakhoz képest gyenge, amit meg kell szokni, de az íze kifejezetten tetszik!

Míves Natúr Kecsketejes Szappan

Míves Natúr Kecsketejes Szappan
2013. október 19.

Nekem az extra érzékeny bőrömre ajánlotta ezt a készítő. A harmadik Míves szappan, amit kipróbáltam, mindegyik nagyon jó volt, de tényleg ez a bőrömre a legjobb szappan. A habja nem is hab, hanem krém. Illata mondjuk nincs, de a hölgy azt mondta, hogy nem is készítenek már olívásat illatos verzióban, mert az egy éves érés alatt az úgyis elillan. Használata után abszolút tisztának érzem a bőröm, és puhának is, este pedig már krémezni sem szoktam az arcom. Elkezdtem a hajamra is használni, mivel nekem ott sem mindegy, hogy mivel mosom, és nálam bevált.
Édesapámnak is vettem már az ekcémás karjára, neki egy hét alatt rendbejött az ujjától a könyökéig a bőre, amivel pedig már elég régóta szenvedett.

Biola Bojtorján-Komló Sampon

Biola Bojtorján-Komló Sampon
2012. október 23.

Nagyon jó sampon, bár szerintem az olcsóbb fajták is tudnak ennnyit, de csak az ára miatt adok egy ponttal kevesebbet.