mango-

Regisztráció dátuma: 2012. december 30.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2012. december 30.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Decléor Hydra Floral Anti-Pollution Hidratáló Krém

Decléor Hydra Floral Anti-Pollution Hidratáló Krém
2014. július 1.

Sokáig vártam, míg végre rászántam magam, hogy írok erről a krémről. Az ok, amiért vártam az az, hogy nem szeretek negatív kritikát alkotni. Karácsonyra kaptam a férjemtől a nappali és az éjszakai krémet. E.L. fun vagyok, de felcsillant a szemem, hogy ez "natúrkozmetikum". Aztán hazafelé, amikor túl voltam a vásárláson, elgondolkodtam azon, hogy vajon jól döntöttem-e, hiszen tavasz elejétől tél kezdetéig konkrétan az összes létező növényre allergiázom. :) Na, amikor véégre 3 év után (2 gyerek születése után) magamra kenhettem a csodakencét, viszkettem és égetett. 3. napra második állam nőtt konkrétan. Olvastam itt, hogy azt javasolták sokan, ha valamelyik krém rosszabb bőrképet eredményez, hagyjuk abba. Nehogy'már abbahagyjam, ha megvettem ennyi pénzért, még ha lerohad a fejem, akkor sem! :D És jól tettem! Most már közel egy hónapja használom és nagyon szép a bőröm, hidratált és élettel teli. Nem zsírosodok T vonalban, juhúúú! :) Még gondolkodom rajta, ha elfogy, maradok-e ennél a márkánál, de addig még van időm. Összegezve sztem ez egy jó krém, a kezdeti nehézségek ellenére is! ;)

Na, ezt a krémet kivágtam a kukába, mert akkora gyulladt pattanàsaim lettek tőle, hogy fujjj! :) Még az 50 éves anyukámnak is begyulladt a bőre tőle. :(

Paula's Choice Resist Super-Light Daily Wrinkle Defense SPF30

Paula's Choice Resist Super-Light Daily Wrinkle Defense SPF30
2014. július 1.

Ez a krém valami szuper, már tuti, hogy alapdarab lesz nálam! :) Télen vettem belőle mintát, akkor nagyon viszkettem tőle, szárította a kombinált bőrömet. Most tavasszal újra elővettem és remekül működik. Egy kis antioxidás szérumot teszek alá és tökéletes. Olyan gyönyörű egységessé teszi az arcbőrömet, amire akkor figyeltem fel igazán, amikor majdnem minden ismerősöm megjegyezte, hogy milyen szép a bőröm. :)

Paula's Choice Resist Anti-Aging Clear Skin Hydrator

Paula's Choice Resist Anti-Aging Clear Skin Hydrator
2014. március 29.

Hű, nem is emlékeztem rá, hogy ez a krém nem túl népszerű! Én tél óta gubbasztok a véleményíráson, ezer féle Paulás mintát rendeltem és úgy érzem, hogy kb. fél év tapasztalata után már autentikus véleményt tudok formálni. Nekem ez a krém eddig a legeslegjobb (téli) hidratáló. Igaz, hogy hidegebb időben a kombinált bőröm nagyon vízhiányos, ugyanakkor csalóka, mert egy testesebb krém huzamosabb idő után ugyanúgy zsírosít. Ez az a krém, amitől tökéletes egyensúlyba került a bőröm. Nekem abszolút 5 *, köszönöm Apolkának a lehetőséget! :)