Best of Beauty 2019

Manitabarbara

Regisztráció dátuma: 2017. május 29.
Bőrprobléma: Túlérzékenység
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2017. május 29.
Bőrprobléma: Túlérzékenység
Korcsoport: -

Balea Straffende Hydrogel Gesichts Maske

Balea Straffende Hydrogel Gesichts Maske
2019. július 13.

Fekete és fehér verziója is nagyon szép.Viszont már a zacskóból való kivétele és felhelyezése is problémás volt. Össze-vissza csúszkált. Kicsit kényelmetlen volt a viselete. Irritációt nem okozott.Bőrömön nem érzékeltem változást.

Balea Vital Tuchmaske

Balea Vital Tuchmaske
2019. július 13.

Baleas fátyolmaszk viszonylatban eddig ez tetszik a legjobban. Amiket eddig próbáltam a márkától,azok mind csípték a bőröm. Ez nem. Kellemes illata van.20-25 perc alatt beszívódott. Ez is ugyanúgy ragacsos érzetet hagyott,mint a társai,de egy idő után elmúlt. Nagy változást nem okozott.Ami picit negatívum és nem tudom,hogy a maszk hibája-e,de másnap nagyon zsíros hatása volt a bőrömnek. Összességében nem rossz. Megfelelően át van itatva, nem okoz irritációt. Ár-érték arányban megéri.

Avon Önbarnító Hab

Avon Önbarnító Hab
2019. június 26.

Nem a legjobb, de nem is a legrosszabb, amit eddig használtam. Nagyon kell vele vigyázni, mert szépen, fokozatosan sötétül. Nekem nagyon foltos lett, hiába radíroztam le a bőröm előtte és oszlattam el gondosan. Testápolóhoz szoktam keverni és így szép lesz a végeredmény. Viszont így már nem éri meg megvenni.Sokkal jobb barnítós testápolókat lehet kapni jobb áron.