Manitabarbara

Regisztráció dátuma: 2017. május 29.
Bőrprobléma: Túlérzékenység
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2017. május 29.
Bőrprobléma: Túlérzékenység
Korcsoport: -

Schwarzkopf Pure Color #Washout Hajszínező

Schwarzkopf Pure Color #Washout Hajszínező
2019. augusztus 31.

10.89-es rózsaszín árnyalatban vásároltam meg. Könnyen felkenhető a hajra. Az illata nagyon kellemes és egyáltalán nem szárította a hajam. 10 percnél tovább nem mertem rajta hagyni,mert féltem,hogy túl pink lesz. Nagyon szép eper szőke színű lett a hajam. Első mosás után,mint a többi hasonló terméknél, kijött a nagy része. Kb 2 hétig volt rózsaszín a hajam.Nem hozta az ígért időtartamot,de nem vártam tőle többet. Nekem eddig ez a kimosható színező jött be a legjobban. Könnyen kimosható, fesztivál szezonra/próbából teljesen jól működik.

Balea Straffende Hydrogel Gesichts Maske

Balea Straffende Hydrogel Gesichts Maske
2019. július 13.

Fekete és fehér verziója is nagyon szép.Viszont már a zacskóból való kivétele és felhelyezése is problémás volt. Össze-vissza csúszkált. Kicsit kényelmetlen volt a viselete. Irritációt nem okozott.Bőrömön nem érzékeltem változást.

Balea Vital Tuchmaske

Balea Vital Tuchmaske
2019. július 13.

Baleas fátyolmaszk viszonylatban eddig ez tetszik a legjobban. Amiket eddig próbáltam a márkától,azok mind csípték a bőröm. Ez nem. Kellemes illata van.20-25 perc alatt beszívódott. Ez is ugyanúgy ragacsos érzetet hagyott,mint a társai,de egy idő után elmúlt. Nagy változást nem okozott.Ami picit negatívum és nem tudom,hogy a maszk hibája-e,de másnap nagyon zsíros hatása volt a bőrömnek. Összességében nem rossz. Megfelelően át van itatva, nem okoz irritációt. Ár-érték arányban megéri.