Mannika00

Regisztráció dátuma: 2020. június 25.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2020. június 25.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Isana Coffein Aktiv Sampon

Isana Coffein Aktiv Sampon
2021. január 10.

500 Ft-ért teljesen korrekt sampon.Hajnövesztő hatását még nem érzékeltem,mert nem régóta használom,de erre a célra vettem meg,remélem beválik.Eddig szépen tisztítja a hajamat,nem korpásodtam be tőle,kellemes az illata.A hajamat egy kicsit szárítja,mert kb. 5 percig mindig hagyom hatni,de balzsammal simán kiküszöbölhető,szép fényes lesz a hajam.

Aveo Med Ultra Sensitiv 24h Creme

Aveo Med Ultra Sensitiv 24h Creme
2020. december 1.

Nagyon kedvező árú krém,azt hozza,amit ígér.Érzékeny bőrömet nem égeti,irritálja.Szépen hidratál és nyugtat,nem hagy zsíros érzetet és viszonylag hamar beszívódik. Illata semleges,biztos újra fogom vásárolni.

Alverde Repair-Haarbutter Avocado-Sheabutter

Alverde Repair-Haarbutter Avocado-Sheabutter
2020. november 17.

Régebben már többször használtam ezt a terméket,most újra megláttam valahol és elmentem megvenni,mert nagyon jó kis terméknek gondolom.1199 Ft volt.Hajmosás előtt száraz hajra kenve összekeményedik a haj ,de az eredmény nagyszerű,puha haj.Hajmosás után is szoktam alkalmazni törölközőszáraz hajra,nem vettem volna észre ,hogy elnehezítené.Szerintem újra fogom venni majd,ha elfogy.Ennyi pénzért simán megéri,felveszi a versenyt drágább termékekkel is.