Manó93

Regisztráció dátuma: 2012. december 12.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2012. december 12.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Fa Floral Protect Pipacs & Csillagvirág Deo Spray

Fa Floral Protect Pipacs & Csillagvirág Deo Spray
2014. október 24.

Egyszerűen imádom az illatát!! Nem tud valaki hasonló illatú parfümöt? Már régóta keresem az ideális illatot magamnak és ez most nagyon bejön!

Alverde Aqua Augengel Perle Hűsítő és Hidratáló Szemkörnyékápoló Gél

Alverde Aqua Augengel Perle Hűsítő és Hidratáló Szemkörnyékápoló Gél
2014. április 21.

Már a második tubussal használok a termékből, pedig több mint egy éve vettem az elsőt, tehát elég lassan fogy. Szerintem nagyon jó kis krém. Egy hidratáló krémet kerestem, ami jó a szemkörnyékre is (sima hidratáló krémet nem mertem oda kenni), mert előtte mindig nagyon ki volt száradva ez a terület nekem. 20 évesen mégse vehettem szemránckrémet és még így is reménykedem, hogy ez a krém inkább használ a bőrömnek, mint árt. (De ha meg nem használnám, akkor nagyon ki lenne száradva, tehát ez egy ördögi kör). A folyós állag először nekem is furcsa volt, de én arra jutottam, hogy ezt a krémet nem kenni kell hanem inkább ujjbeggyel bepaskolni. Ami furcsa nekem, hogy ilyen szemkörnyék-hidratálókból nincs túl nagy választék, még egy Baleasról tudok aztán ki is fújt. Tehát ha nem lennék megelégedve a krémmel, akkor se tudnék nagyon mást használni, de nekem bejött, így nincs probléma.

Balea Dusche&Creme Guava Tusfürdő

Balea Dusche&Creme Guava Tusfürdő
2013. július 17.

Imádom az illatát! Én nem vettem észre, hogy szárítana, az inkább a víz, ami kiszárítja a bőröm.