manocska81

Regisztráció dátuma: 2013. április 9.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2013. április 9.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Garnier Botanic Therapy Green Tea Sampon

Garnier Botanic Therapy Green Tea Sampon
2021. március 23.

Több sampont használok felváltva. Ez az egyik. Nem tudom használni folyamatosan, mert száritja a hajam. De heti 1x nagyon jó hatással van a hajamra és a zsírosodást is jól kezeli. Heti 3x mosok hajat. A Gliss Kur és a Pantene van még mellette és így rendben van. Az illatát nagyon szeretem. A balzsamját is használom.

Nivea Hydra Skin Effect

Nivea Hydra Skin Effect
2021. március 23.

Most ez a krém az új kedvenc. Az ilyen állagú krémeket szeretem. Először a nappalit vettem meg, de annyira megszerettem, hogy beszereztem az éjszakai krémer is. Azt is nagyon kedvelem. Összességében jól hidratál és nem fénylik tőle a zsírosodásra hajlamos bőröm.

Oral-B Professional Gum & Enamel Repair Gentle Whitening

Oral-B Professional Gum & Enamel Repair Gentle Whitening
2019. szeptember 25.

Ez de jó. Barátnőmnél Londonban használtam Oral-B fogkrémet először, itthon akkor még nem volt kapható. Gyengéd szemcsés, nem fehérít jobban, mint más fogkrém, amit Whitening jelzővel illettek, viszont reggel sokkal frissebb a leheletem, mint más fogkrém használatával. Napközben is délután 2-3 körül úgy érzem, mint, ha nemrég mostam volna fogat. Ez nagyon tetszik benne. Nem érzem a lepedéket a fogaimon. Biztos, hogy újraveszem.