manocska81

Regisztráció dátuma: 2013. április 9.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2013. április 9.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Oral-B Professional Gum & Enamel Repair Gentle Whitening

Oral-B Professional Gum & Enamel Repair Gentle Whitening
2019. szeptember 25.

Ez de jó. Barátnőmnél Londonban használtam Oral-B fogkrémet először, itthon akkor még nem volt kapható. Gyengéd szemcsés, nem fehérít jobban, mint más fogkrém, amit Whitening jelzővel illettek, viszont reggel sokkal frissebb a leheletem, mint más fogkrém használatával. Napközben is délután 2-3 körül úgy érzem, mint, ha nemrég mostam volna fogat. Ez nagyon tetszik benne. Nem érzem a lepedéket a fogaimon. Biztos, hogy újraveszem.

Forforin Korpásodás Elleni Sampon Zsíros Korpára

Forforin Korpásodás Elleni Sampon Zsíros Korpára
2019. szeptember 24.

Úgy használom, ahogy ajánlják, de ... nekem egyáltalán nem habzik fel. Kb a 4. használat után úgy éreztem, hogy marja, de legalábbis égeti a fejbőröm. Én sok javulást nem tapasztaltam eddig, bár még van a flakonban. Elhasználom, hátha, de egyáltalán nem hiszek benne már. Biztos, hogy zsíros korpám van, voltam hajvizsgálaton. Amit ott ajánlottak 3 havi kúra 100 ezres nagyságrendű volt, így azt hagytam, gondoltam kipróbálom. Egyébként is 2 naponta hajat mosok, legalább 1 nappal jó lett volna kitolni, de ezzel a samponnal ez nem fog sikerülni. A balzsamot nem tudom kihagyni, mert szárazzá teszi a hajam, a végét kifejezetten roncsolja.

L'Oreal Paris Smooth Sugars Clear Scrub

L'Oreal Paris Smooth Sugars Clear Scrub
2019. szeptember 15.

Megtisztított száraz bőrre viszem fel és nedves ujjbeggyel dörzsölöm át az arcom. Több terméket is próbáltam és használok a L'oreal maszkjaiból. Ettől a vörös agyagos jóval durvább és erősebb. De ez sem rossz. Sőt. Nagyon szeretem.