manocska91

Regisztráció dátuma: 2017. október 15.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2017. október 15.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Elixir by Shakira

Elixir by Shakira
2017. november 20.

azt kell mondjam EZ AZ ÉN ILLATOM!!! Már évek óta használom, nem egy üveggel használtam már el.
Keleties, fűszeres (talán kicsit pasis), rendkívül tartós illat. Inkább hűvösebb időre való szerintem, mert a melegben szinte elillan az illata.
Azt hiszem tudni kell viselni a pasis attitűdje miatt, nekem pl. magabiztosságot ad.

ha lehetne rá 5+ csillagot adni, tőlem megkapná :)

Avon Mesmerize for Her Kölni

Avon Mesmerize for Her Kölni
2017. november 11.

Nagyon szeret(t)em. Édes, barackos vaníliás illat. Az árához képest tartós is, 5-6 órát simán kibír, de egyetértek az előttem szólókkal, télen sokkal kellemesebb viselni, és olyankor még a tartóssága is hosszabb.
Az egyetlen negatívum amit fel tudok róni a, hogy még megvan egy negyed üveggel, de a kifújója egyszerűen tönkrement, és így semmit nem tudok vele kezdeni, csak néha szagolgatni.
Ezért egy csillagot levonok. A fújóka igazán kibírhatná addig amíg van az üvegben... :(

Shakira Love Rock!

Shakira Love Rock!
2017. november 4.

Vegyes véleménnyel vagyok róla. A boltban és miután megvettem, kezdetben nagyon kellemes illatnak éreztem és imádtam. Aztán ahogy fogyott az üvegből valahogy úgy éreztem magamtól egyre távolibbnak az illatot, míg végül teljesen ellenszenvessé nem vált. Sajnálom hogy így átalakult a vélemény vele kapcsolatban, mert az egyik legkedvesebb parfümöm évek óta Shakirától az Elixir, és annak a Wild változatában sem csalódtam, de azt hiszem ilyet soha többet nem veszek és a boltban is messziről elkerülöm.