Marcipan84

Regisztráció dátuma: 2016. február 4.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2016. február 4.
Bőrprobléma: -

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel
Megnézem

Artdeco Ápoló És Erősítő Lakk

Artdeco Ápoló És Erősítő Lakk
2021. május 5.

Már legalább fél éve használom, de nem vettem észre, hogy bármit is javított volna a körmöm állapotán. Ugyanúgy töredezik rétegekben, mint eddig. Nem ártott, de azért ahhoz drága volt, hogy nem "csinál" semmit, csak sima átlátszó lakk-ként funkcionál. Ehhez találok olcsóbbat is. :/

Maybelline The Falsies Push Up Angel Szempillaspirál

Maybelline The Falsies Push Up Angel Szempillaspirál
2020. január 6.

Korrekt kis spirál, szépen színez. Az ecsetjét is könnyű kezelni: mivel egy oldala van, nem kenődik szanaszét. Az állagát sokáig megőrzi, hónapok után sem lesz csomós. Sokszor le is akciózzák, úgyhogy jó áron hozzá is lehet jutni. Nem csinál legyezőket a szem fölé, de hétköznapokra teljesen jó.

Salvador Dalí Le Roy Soleil

Salvador Dalí Le Roy Soleil
2020. január 6.

Egy ideje nagy rajongója vagyok a Dalí parfümöknek. Sajnálom, hogy ezt nem volt alkalmam "megkóstolni". Egy egész üvegnyivel biztos nem, de talán 1-2 ml-es mintát meg tudnék fizetni. Valaki tud webhelyet, hol lehetne ilyet beszerezni? :)
SZERK.: Sikerült azóta beszereznem egy üvegcsével, amire kincsként vigyázok. Nem volt csalódás, finom fahéjas illatot érzek benne. Elég erős, karakteres, egyetlen csepp elég belőle, hogy az ember ötméteres körzetben illatozzon tőle. Nem is fojtós, ettől tartottam, de szerencsére nem. Különleges alkalmakon használom.

1 ÖSSZETEVŐ