Marcsita

Regisztráció dátuma: 2016. július 7.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2016. július 7.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Balea Dusche&Creme Méz&Tej Krémtusfürdő

Balea Dusche&Creme Méz&Tej Krémtusfürdő
2016. október 13.

Első Baleás tusfürdőm, és nagyon tetszik. Elég sokat végig szagolgattam, ez tetszett a legjobban, tusolásnál még jobban "kiteljesedik" az illat, és szerintem érződik is, legalábbis sok drágább tusfürdőnél nem illan el hamarabb, krémes és jól habzik. 250 Ft-ért vettem, ennyiért teljesen megéri!

Johnson's Baby Olaj Zselé Kamilla

Johnson's Baby Olaj Zselé Kamilla
2016. szeptember 24.

Én nagyon szeretem alkalmanként használni, főleg bőrradírozás után. De csak azért alkalmanként mert egyszerre nagyon keveset lehet kipréselni belőle. A babám bőrére nem kenném rá, szerintem kissé túl illatos egy kisbabának, hidratálni viszont tényleg nagyon jól hidratál. Szerintem nem is olyan nagyon ragacsos mint más babaolajok. Örülök, hogy megvettem de szerintem maradok a Gabi-s olajoknál.

Oriflame Optimals Oxygen Boost Oxigénes Nappali Krém Normál/kombinált Bőrre

Oriflame Optimals Oxygen Boost Oxigénes Nappali Krém Normál/kombinált Bőrre
2016. szeptember 8.

Kb. egy hete használom, így hosszú távú eredményekről nem tudok beszámolni, de eddig abszolút megvagyok elégedve vele! Akciósan vettem, egy ezresért, és szerintem ezért a pénzért nagyon megérte, főleg,hogy az utóbbi időben sok mindent kipróbáltam de egyik sem jött be, és voltak köztük drága kencék. Én úgy vettem észre mattítja a T-vonalam, de mindeközben szépen hidratál is. Olyan kis babapopsi bőröm marad utána, és ez az érzés szinte egész nap kitart. Igazából két kivetni valót találtam benne, az egyik a fényvédő hiánya, a másik pedig hogy télre kevés lesz szerintem!