marek.adrienn

Regisztráció dátuma: 2014. február 26.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2014. február 26.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 3 eladás
Megnézem

Sally Hansen Salon Effects Körömlakk matrica

Sally Hansen Salon Effects Körömlakk matrica
2016. október 7.

Ebay-ről rendeltem és nem csalódtam benne. Könnyű, gyors és szórakoztató a felvitele. Nem lehet elrontani. Előtte lemostam a körmeimet körömlakklemosóval és ráragasztottam a matricát. Nem használtam fedőlakkot. Hat napig egész jól bírta (házimunka és gyereknevelés mellett is), még hagyhattam volna, csak egy kicsit kopott le a körmeim végéről, de engem zavart. A leszedése viszont elég problémás. Kb. tíz vattakorong kellett hozzá és még mindig van ragasztónyom a körmeimen meg az ujjaimon is. Csak ezért -1 csillag. Amúgy még biztos hogy veszek.

Diorskin Nude Air Serum Alapozó SPF20

Diorskin Nude Air Serum Alapozó SPF20
2016. augusztus 12.

Igencsak vegyesek az érzéseim ezzel az alapozóval kapcsolatban. Először a 020-a árnyalatot vettem meg, de itthon már kissé sötétnek bizonyult (ami az én hibám, meg nem is volt világosabb), viszont remekül működik a bőrömön. Gyönyörű bársonyos, mégis tündöklő a végeredmény és igencsak tartós. Végül sikerült a 010-esből is vennem egyet úgy két hónapja. A szín passzol, de mintha nem ugyanaz a termék lenne. Minden szárazságot kiemel, pedig alaposan hidratálok sminkelés előtt, még akkor is ronda ha radírozok előtte. Beleül a pórusokba és tegnap vettem észre hogy már büdös is. Valószínűleg megromlott, vagy már eleve rossz volt a termék, nem tudom. Szóval az egyik tökéletes, a másik a valaha legrosszabb alapozóm. Vennék másikat, de félek kidobott pénz lesz. Lehet egy terméken belül más árnyalat alapból pocsék minőségű?

Redken Body Full Light Conditioner

Redken Body Full Light Conditioner
2016. augusztus 10.

Nekem ez az első dísító balzsamom, de szerintem itt be is fejeztem a kísérletezést. Semmit nem csinál, lehet még fakóbb is tőle a hajam. Szóval nekem nem jött be. A sampon párjával együtt használom hetente háromszor, immár egy hónapja.

1 MÁRKA

2 ÖSSZETEVŐ