Marfoglaltvoltanevem

Regisztráció dátuma: 2018. április 11.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2018. április 11.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

e.l.f. Studio Makeup Mist & Set Sminkrögzítő

e.l.f. Studio Makeup Mist & Set Sminkrögzítő
2021. március 16.

Nagyon szeretem. Eddig ez jött be nekem a legjobban, Catrice, Essence, Maybelline stb. fixálói nem tartósították a sminkemet eléggé. De ez télen-nyáron, nappalra-estére ugyanolyan jó, megtartja a sminkem. Már csak párban veszem, annyira jó.

e.l.f. Studio Flawless Finish Alapozó

e.l.f. Studio Flawless Finish Alapozó
2021. március 16.

Imádom. Jó a fedése, jó az illata. Azért nem teljesen full face a fedése, az aknés pattanásos/sebes bőrterületeken nem fed teljesen. Az én kombinált bőrömön nem csillog, de nem is matt, a kettő között van inkább, természetes kinézete van.

Himalaya Herbals Barackos Arcradír Természetes E-vitaminnal

Himalaya Herbals Barackos Arcradír Természetes E-vitaminnal

Update:
Nem venném meg. Rengeteg videóban hallottam, hogy ezek a kis plasztik darabkák benne nem segítenek semmit, talán még roncsolják is a bőrt. Aknés/Problémás bőrre én inkább váltottam Eucerin Dermopure termékekre, azok használnak is.

Finom illatú, nagyon hatékony és puhává teszi az arcbőrömet, valahányszor használom. A Himalaya Herbals Neem Arcpakolással együtt használva nekem pár nap alatt megtisztította és rendbe hozta a pattanásos, kombinált arcbőrömet. Elég nagyok benne a szemcsék, úgyhogy az arcradírozásnál kicsit kipirosodik a bőröm, de ez a leghatákonyabb arcradírom eddig. Biztosan újra veszem, csak ajánlani tudom.