MariaEniko

Regisztráció dátuma: 2016. június 6.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2016. június 6.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Carmex Classic Tégelyes Ajakápoló

Carmex Classic Tégelyes Ajakápoló
2018. december 1.

Elképesztő! Télen az ajkaim brutális állapotban vannak, semmi az égvilágon nem gyógyította meg, annyira ki voltak száradva, hogy vérzett a kirepedezéstől, se enni,se nevetni nem tudtam rendesen. Egy influencer videójában találtam rá a Carmex márkára, gondoltam egy próbát megér, bár annyira nem bíztam a dologban, mivel tényleg semmi sem használt. Aztán megvettem és megtörtént a csoda. Sajnos az illatát egyiknek sem bírom, ezért éjszakára szoktam felkenni vastagon, reggelre mintha sosem lettek volna kiszáradva az ajkaim és ez nem túlzás! Enélkül már el sem alszom, minden este használom és alig fogy, pedig rakok fel rendesen, tehát nagyon megéri az árát. Ajánlom mindenkinek! :)

Maybelline Total Temptation Szempillaspirál

Maybelline Total Temptation Szempillaspirál
2018. március 27.

Hát..olyan semmilyen. Nem dúsított, nem hosszabbított,semmi extra. Felkentem legalább 3 réteget,hogy látszódjon valami. Egyetlen pozitív amit tapasztaltam,hogy nem potyog le. Ilyen árfekvésben van jobb is.

Garnier Micellás Arctisztító Víz

Garnier Micellás Arctisztító Víz
2017. június 9.

Megvettem, hálistennek akciósan, de kalap..azt se ér..Túl van hype-olva és az égegyadta világon semmit sem csinál, mintha sima csapvíz lenne benne jó drágán,vegyed paraszt..a sminket nemhogy leszedi,szanaszét kenegeti, pedig próbáltam már mindenhogy, a szempillaspirálról ne is beszéljünk, sima,egyszerű, NEM TARTÓS szempillaspirált nem tud leszedni. Az arcomon habzik,undorító az egész..ezt egy olcsó szappan is megteszi, sőt legalább az még tisztít is. Borzasztó, soha többet nem veszek ilyet,ha lehetne mínusz pontot kapna..