MariaKov

Regisztráció dátuma: 2018. január 17.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2018. január 17.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Alverde Q10 Szemkörnyékápoló Szérum

Alverde Q10 Szemkörnyékápoló Szérum
2020. január 10.

Nekem nagyon nem vált be, kipirosodik tőle a szemem környéke, de annyira, hogy emberek közé nem lehet menni, borzalmasan néz ki tőle a bőröm. Régebben is vettem ezt a krémet, de akkor nem volt ilyen gond. Biztos változtattak valamit az összetevőkön, ez nagy kár. Ezt abból is gondolom, hogy régebben olajosabb volt, akkor legalább volt olyan érzése az embernek, hogy használ a ráncok ellen. Többet nem veszek ilyet soha. Sajnos kidobott pénz volt.
Mindenkinek javaslom, hogy bonyolult összetevőjű szemránckrémek helyett finomítatlan shea vajat kenjen a szeme környékére. Nekem bevált!!!

Alverde Q10 Hidratáló Szérum Gojibogyóval

Alverde Q10 Hidratáló Szérum Gojibogyóval
2020. január 10.

Osztom a véleményét Dorottya92. Nekem is kipirosodik tőle a szemem környéke, de annyira, hogy emberek közé nem lehet menni, borzalmasan néz ki tőle a szemem környéke. Régebben is vettem ezt a krémet, de akkor nem volt ilyen gond. Biztos változtattak valamit az összetevőkön, ez nagy kár. Ezt abból is gondolom, hogy régebben olajosabb volt, akkor legalább volt olyan érzése az embernek, hogy használ a ráncok ellen. Többet nem veszek ilyet soha. Sajnos kidobott pénz volt. :(

Alverde Vital Szemkörnyékápoló Krém Csillagfürt Peptidekkel

Alverde Vital Szemkörnyékápoló Krém Csillagfürt Peptidekkel
2019. november 13.

Nagy kár érte, hogy ezt már nem gyártják. Megfelelően zsíros krém volt ez, nem feszült tőle a szemem körül a bőr. A bach virágos változat ennek a nyomába sem ér, az szárít, nem érzek semmit ha felkenem. Épp ma határoztam el, hogy egy ilyent újra vennék, erre látom, hogy már nincs. Végtelenül sajnálom.Nem tudom miért van az, hogy ha valami jó, akkor azt miért szüntetik meg? Hacsak nem az utolsó előtti összetevő miatt (benzyl salicylate), ami ki tudja, mit okozhat...