Mariasnail

Maria's nail
Regisztráció dátuma: 2013. december 9.
Bőrprobléma: -

Maria's nail
Regisztráció dátuma: 2013. december 9.
Bőrprobléma: -

Essence Hosszantartó Ajakrúzs

Essence Hosszantartó Ajakrúzs
2013. december 18.

Körömlakkok terén sokat romlott az Essence, de gondoltam adok egy esélyt ezeknek az új rúzsoknak, hátha jól muzsikálnak. Pár száz forintért nem is akkora befektetés.
Egy percig sem csalódtam benne! A Natural beauty árnyalat van meg nekem, és tökééééééletesen megfelel egy hétköznapi rúzsnak. Egységesíti és élettel telivé teszi az ajkaim színét úgy, hogy közben tényleg természetes hatása marad. Sokáig fent van, ráadásul én ajakbalzsam után szoktam feltenni, és úgy is rendesen fel tudom vinni. Igaz, ez nem egy erős szín, így a kisebb hibák kényelmesen elbújhatnak, ha vannak.
Tehát csak annyit tudok mondani, hogy minden kis apró forintot (esetemben centet) megért! Nyárra keresek valami extrább színt is. :)

Seche Restore Lakkhígító

Seche Restore Lakkhígító
2013. december 17.

Eddig csak ezt az egy hígítót használtam, de szerintem nem is fogom lecserélni. :) Mindegyik lakkommal eddig kompatibilis volt, és nem is kell belőle túl sokat használni, elég volt eddig pár csepp. Igaz, nem volt még túl sűrű körömlakkom, amibe használtam volna, de ami olyan állapotban van, azt már nem tartogatom...
Szóval csak ajánlani tudom annak, aki gondolkozik rajta! :)

Isana Körömlakklemosó

Isana Körömlakklemosó
2013. december 14.

Mára már csak ezt a lemosót használom! Az illata rendben van, a lakkot pedig pillanatok alatt leszedi a körmömről. A csillámosakkal is könnyebben elbánik, mint a többi általam próbált lemosó. Az ára is nagyon rendben van, nem lehet benne hibát találni! :)