mariettalajko

Regisztráció dátuma: 2015. március 15.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. március 15.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Bourjois Healthy Mix Radiance Reveal Alapozó

Bourjois Healthy Mix Radiance Reveal Alapozó
2018. március 19.

Régebben már használtam ezt az alapozót, az illata miatt nagyon megszerettem. Azóta más termékeket próbáltam ki, legutoljára a catrice alapozóját használtam, ami nagyon bevált. Viszont az utóbbi időben javult a bőröm állapota, ezért gondoltam, hogy váltok egy könnyebb termékre.
Az alapozó fedése nem túl erős, viszont rétegezhető. Színe inkább sárgás bőrtónusra való, ami nekem tökéletesen megfelel. Tartóssága nem a legjobb, viszont egyenletesen kopik. Pár óránként újra fel kell vinni ha szép, egységes bőrt szeretnénk.
A legnagyobb problémám vele az, hogy pár nap használat után előjött néhány pattanás az arcomon. Nem vagyok benne biztos még, hogy emiatt,, úgyhogy tesztelgetem, ha javul a bőröm felpontozom.

L'Oreal Infallible 24-H Matte Matt Alapozó

L'Oreal Infallible 24-H Matte Matt Alapozó
2016. május 19.

glamour napokon vettem, az itteni jó vélemények alapján, ezért elég magas elvárásokkal álltam hozzá, aztán jó nagyot koppantam. először is, nem sikerült eltalálnom a megfelelő színt, túl világos lett a bőrömhöz, a dm-ben egyszerűen annyira gázosak a fényviszonyok, hogy max tippelni tudok, hogy melyik lehetne jó. ez természetesen nem az alapozó hibája, de ez indított el a kiakadásomhoz vezető úton. tehát, az addig oké, hogy matt, de eszméletlenül maszk hatású, nagyon púderesre szárad. ezt ideig-óráig tartja, utána az én bőrömön átfényesedett, mindezek mellett eléggé szárít. nem tudom, hogy honnan ez a kettősség, de frenetikus. ezen felül eszméletlenül kiemeli a pórusokat, beül az én mini ráncaimba is, ha felhúzom a szemöldököm, 15 db csík jelenik meg a homlokomon a ráncolódástól... a fedése viszonylag jó, egy rétegben még nem az igazi, de a problémás helyeken építhető. összességében nem mondanám rá, hogy teljesen kuka, de nekem most nem vált be, talán máskor még újrapróbálkozok vele..

Oriflame The One Tartós Körömlakk

Oriflame The One Tartós Körömlakk
2016. február 10.

Sajnos a körömlakkokkal hadilábon állok, egyszerűen nem találtam még normálisat, ami gyorsan szárad és nem pattogzik le 2 nap után. Hát ez a termék sem egy sikersztori. Amikor megkaptam, nagyon tetszett, bár kicsit más volt a színe, mint a katalógusban. 3 félét is rendeltem, és mindegyikkel így jártam. Az első pár alkalommal szép egyenletesen fel tudtam vinni, gyorsan meg is száradt, és két rétegben azért bírta pár napig. Az Oriflame ígérete, hogy 14 napig fennmarad, nevetséges. Körülbelül 3 napig volt szép, utána elkezdett a köröm végein lekopni. Igazából tartósság szempontjából nem is vártam mást, már ezzel is meg voltam elégedve. Viszont többszöri használat után elkezdett a körömlakk nyúlni, mint a gumi, nem tudtam normálisan felvinni, és ezer évig száradt. Teljes csalódás.