MarikaBalog

Regisztráció dátuma: 2016. július 13.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2016. július 13.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Bőröregedés

Sana Pedi Talpreszelő Készülék

Sana Pedi Talpreszelő Készülék
2017. január 3.

Talpreszelőt kerestem karácsonyra anyósomnak, és mint mindenre általában itt a krémmánián keresek rá. Anyósom nem szereti a krémeket, pedikűröshöz meg egyre gyakrabban kellett járnia, ami így már költségessé vált. Ezért kért egy ilyen talpreszelőt karácsonyra. Mivel használom a Sana két másik termékét is, és azokkal nincs gond, ezért ezt választottam, és úgy tűnik jó döntés volt. Anyósom szerint jó, kb. háromszor használta eddig és jól teszi a dolgát. Jah, és volt hozzá három fej pluszban, aminek nagyon örült, a benne lévő krémnek meg én, mert azt nekem adta. :D

Avon Sun Napozás Utáni Hűsítő Spray C-vitaminnal

Avon Sun Napozás Utáni Hűsítő Spray C-vitaminnal
2016. augusztus 17.

Csúcsszuper! Nagyon hamar és erősen leégek, ezért mindig viszek magammal ilyet nyaraláshoz. Hűsít, nyugtatja a leégett bőrömet, és a legtöbb esetben be is barnul, nem hámlok le. Mielőtt ezt elkezdtem használni, mindig az volt a folyamat, hogy: leégés - áúáú ég, nem tudom felvenni rá a ruhát - lehámlik. Könnyen be is szívódik, nem ragacsos...szóval nem tudok rá rosszat mondani.

Sana Bőrkeményedés Elleni Stift

Sana Bőrkeményedés Elleni Stift
2016. augusztus 17.

A Scholl után vettem meg ezt, hogy ha nem jó, ne bukjak megint ezreket. Kb. két hete használom, ez úgy látom jó lesz. Szépen felpuhította a bőrkeményedéseket. Jó erős illata van, olyan mentolos, és mikor bekenem vele a sarkam sokáig érzem azt a hűsítő érzést. Szóval eddig max pont. Ha változik, majd frissítek. :)