Mariposa07

Regisztráció dátuma: 2016. október 17.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2016. október 17.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Mixa Hyalurogel Night Hydrating Cream-Mask

Mixa Hyalurogel Night Hydrating Cream-Mask
2020. január 20.

Írni akartam már véleményt egy pár napja, aztán olvasva a legutolsó kommentet el is bizonytalanodtam, hogy jah már írtam csak elfelejtettem.. :D Persze nem, de a véleményem szinte ugyanez. Kicsit csalódott lettem, amikor hazaérve elolvastam az addigi hozzászólásokat ennél a krémnél, mert mindig először utánaolvasok és csak utána döntök, ez így is volt majdnem, mert minden mixa krémet megnéztem, csak ezt nem, de végül az éjszakai mivolta miatt ez jött velem. 2x használtam csak, de eddig pozitív a véleményem. Valóban erős az illata, de nekem mégis tetszik, felkenve pedig nem zavaró kis mennyiségben. Elég sok most a pattanásom, de abszolút nem romlott tőle, sőt szerintem gyorsabban is gyógyul. Nem zsíros pedig tényleg elég testes. Maszkként nem próbáltam.

Balea Zauberhaft Handlotion

Balea Zauberhaft Handlotion
2017. január 10.

Nyárra jó volt, így télen már váltottam. A kinézete és a pumpás megoldás nagyon klassz, most is az asztalom dísze. Beszívódik gyorsan, illata szuper, de persze egy kézmosásig tart maximum, de ilyen áron nem vártam mást.

Balea Creme Peeling Krémes Arcradír Sárgabarackmag Olajjal

Balea Creme Peeling Krémes Arcradír Sárgabarackmag Olajjal
2017. január 10.

Eddigi legjobb arcradírom. A szemcsék jó nagyok, kicsit nem árt óvatosan bánni vele, de utána babapopsi arc az eredmény. Én az illatát is szeretem és még utána is érzem magamon. Ár-érték arányban verhetetlen.