maritime

Regisztráció dátuma: 2017. március 25.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2017. március 25.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Dove Go Fresh Revive Deo Spray

Dove Go Fresh Revive Deo Spray
2018. július 15.

Eddig a körtés változatát használtam, de újabban annak az illatát már nagyon megszoktam. Kíváncsiságból szagoltam meg ezt, mert szeretem a gránátalmát, mint gyümölcsöt. Olyannyira megtetszett, hogy a kosárban landolt. Elképzelhető, hogy újraveszem még! :)

Dior Diorshow Brow Styler Ultra-Fine Precision Brow Pencil

Dior Diorshow Brow Styler Ultra-Fine Precision Brow Pencil
2018. július 15.

Sokféle szemöldökformázót kipróbáltam már, de ez valami hihetetlenül jó. Azóta már nemcsak a 01 Universal Brown van, hanem 02 Universal Dark Brown is, illetve Auburn árnyalatok. Nekem a 02-es változat van meg. Alapvetően sűrű a szemöldököm, de az itt-ott hiányzó szálakat szemöldökceruzával szoktam megrajzolni. Talán sokak számára elég drágának tartott termék, de megéri a befektetést, hisz tényleg egy szuper minőségű szemöldökceruzát kapunk érte. Kár, hogy a belső ceruzabél nem túl hosszú benne, meglátjuk meddig lesz elég. Biztos, hogy újra fogom vásárolni .

Yves Rocher Sensitive Vegetal Nyugtató Hidratáló Arckrém

Yves Rocher Sensitive Vegetal Nyugtató Hidratáló Arckrém
2018. július 15.

Ez egy tényleg nagyon jó kis arckrém az érzékeny arcbőrre. Nagyon szerettem! Én a micellás lemosójával együtt használtam. Azóta kipróbáltam más arckrémeket is, s ha ezek elfogynak, nagy valószínűséggel visszatérek erre :)