Marolin

Regisztráció dátuma: 2019. február 14.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2019. február 14.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Labellino Coconut Water & Aloe Vera Ajakápoló

Labellino Coconut Water & Aloe Vera Ajakápoló
2019. szeptember 30.

Júliusban vettem azt hiszem a saját példányomat, azóta is még elég sok van belőle, pedig sokat szoktam használni. 7 grammos kiszerelés, ami ugye nagyobb az átlag tekerős 4,8 grammos ajakápolóknál. Kellemes az állaga, szerintem jól hidratál, viszont az előttem szólóhoz csatlakozva osztom a tényt, hogy a vége felé járva nem lesz túl higiénikus ujjal kipiszkálni a krémet a tégelyből, bár ahogy nézem, ez majd kb. jövő nyáron fog kiderülni... :D Nagyon helyes a kis tojásformájú kialakítás, viszont nem piperetáskában hordom, hanem csak úgy a táskám zsebében, és bizony a csavarmenet összeszedi a kis szutykokat meg szöszöket a táskából, bemászik minden azon a vékonyka résen a kupak alá, ami szintén nem túl szexi. Fültisztító pálcikával megpróbálok nekiesni, vagy fogpiszkálóval. Az illata valóban alig érezhető, semmilyen, semleges, az ára viszont szerintem irreálisan magas. Oké, hogy Labello, de egy átlag drogériában 2-300 forintért vehetsz noname ajakápolót, akár dupla/tripla kiszerelésben, és minimum ilyen jók, ha nem jobbak. Az egyetlen különlegesség ebben a formája, semmi más nincs benne szerintem, amit más termék ne tudna.
Az ára miatt (kb 1200) és a könnyű koszolódás miatt kb 3-4*, de összességében szeretem.

Women'Secret Beach Please Exotic Glittering Body Mist

Women'Secret Beach Please Exotic Glittering Body Mist
2019. szeptember 7.

Szépen csillámlik és bazinagy kiszerelésű :D Jó ideig elég lesz, az biztos. A nagy mérete miatt csak otthon használom, és vagy nagyon hozzászokik az orrom, vagy nagyon nem tartós. Összességében tetszik, örülök, hogy megvettem.

Isana Hyaluron Triple Szérum

Isana Hyaluron Triple Szérum
2019. szeptember 7.

Kb 2 hete használom, de csak esténként, mert picit ragadós érzetet hagy maga után. *Épp most reggel is kipróbáltam nappali krém alá, picit tapadós, de nem nehéz az arcon, igazából tetszik. Kellemes gél állagú, de a kezemen érzem, hogy filtert hagy rajta, szóval vagy kézmosás, vagy extra kézkrém jön utána, mert nekem picit zavaró. Előnye, hogy hidratál, kellemesen hűsít, amikor felviszem, és ilyen érdekes pipettával sem találkoztam még. Ahogy letekered a kupakot, kiugrik egy gomb a tetején, azt lenyomva szívja fel a kb 3 cseppnyi szérumot, ami elég az arcra, nyakra és a dekoltázsra. Számomra a ragacsosság miatti korlátozott felhasználhatóság miatt 3 és 4 közé tenném. Az Aromax vörösáfonyás hialuronos őssejt széruma drágább is ugyan (~3000), de jobban tetszett, az rögtön tökéletesen beszívódik.