Marshmallow8

Regisztráció dátuma: 2016. január 16.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2016. január 16.
Bőrtípus: Száraz

Megnézem

Essence Hosszantartó Ajakrúzs

Essence Hosszantartó Ajakrúzs
2017. január 9.

Ma vettem meg a 07-es natura beauty árnyalatot, és hát ahogy hazajöttem muszáj voltam kipróbálni. :D Az összetevői is egész szépek. Szóval teljesen első benyomást tudok csak írni nektek. A számat előtte hidratáltam, szájceruza nélkül vittem fel. A szín sokkal rózsaszínesebb, mint ahogy vártam és a teszteren tűnt. 2-3 órája kentem fel megittam egy kávét meg ettem egy kis ropit, és még mindig látszik. Valószínűleg nagyobb kajálást nem bír ki, de ami tetszik, hogy egyenletesen kopik lefele, a szín még az egész számon látható. Szerintem szájceruzával is ki fogom próbálni, hátha úgy tovább bírja. Illetve más színt is be fogok szerezni. :)

Essence Eyebrow Designer Szemöldökceruza

Essence Eyebrow Designer Szemöldökceruza
2017. január 9.

04-es soft blonde árnyalat van meg nekem, ami kicsit sötét nekem, de ez nem a termék hibája, valószínűleg a 05 soft blonde-ot kellett volna választanom. Jó termék, de még keresem az igazit, addig maradok ennél.

Maybelline Lash Sensational Vízálló Szempillaspirál

Maybelline Lash Sensational Vízálló Szempillaspirál
2017. január 9.

Update: Parabének, Peg.. nem is mondok semmi többet.

Kuponnal vettem féláron és ennyiért tökéletesen megéri, de teljes áron már lehet nem venném meg. Bár igazából egy rossz szavam se lehet rá, nem ragasztja össze a pilláim, tényleg vízálló, de ennek ellenére én este a garnier sminklemosó tejével teljesen le tudom szedni. Az igaz, hogy a keféjére túl sok festék kerül, de ennyi belefér, csak le kell huzogatni róla. Klassz kis spirál! :)