Martika98

Regisztráció dátuma: 2017. november 16.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2017. november 16.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel
Megnézem

Schwarzkopf Color Expert

Schwarzkopf Color Expert
2019. július 30.

A 6-os világosbarna árnyalattal festettük be, de akkor még nem tudtam, hogy általában sötétebb lesz, mint a képen, és mint az elnevezés, így lettem FEKETE! Hú, hát rengeteg fejfájást okozott, nagyon utáltam, mivel a vöröses sárgás fénye az előzőnek még át is ütött, így 2 hajmosás után gesztenyebarna lett a hajam. Nem tudok mit mondani...a tartóssága közepes.

L'Oreal Excellence Creme Hajfesték

L'Oreal Excellence Creme Hajfesték
2019. július 30.

Befestettük a hajamat ezzel a festékkel, és láss csodát NEM TÖRTÉNT SEMMI. :D Mintha soha hozzá sem értünk volna. Vicces.

Schwarzkopf Natural & Easy Tartós Krémhajfesték

Schwarzkopf Natural & Easy Tartós Krémhajfesték
2019. július 30.

Pozitívan álltam a festékhez valamiért, de az ismerkedésünk után csak közepesre tudom értékelni.

Előnyök: A hajam állaga, tapintása ettől a festéktől volt a legszebb, kevésbé zsírosodott, és gyönyörű fényes volt. A színválaszték bő, és mind gyönyörű.

Hátrány: Egyszer réz szőkére festettem a hajam 546-os árnyalattal. Maga a szín tökéletes volt, de sajnos nem tartós, körülbelül 5 hajmosásig maradt benne, pedig életem legszebb hajszíne volt. Igazából gyorsan meguntam a vöröset, szóval ebből a szempontból nem is baj.
Későbbi próbálkozásom az 550-es szín volt, amitől hamvas színeket vártam, de a fodrász által elcseszett kicsit sárgás fényű hajamat szinte be sem fogta. Nem sok színkülönbség volt, de a hajam nem kapta meg a hamvasságát.

Akinek előtte nem volt festve a haja annak ajánlom a festéket!