martinszathmari

Regisztráció dátuma: 2016. június 19.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2016. június 19.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Carolina Herrera 212 Men

Carolina Herrera 212 Men
2017. január 10.

Az előző everyday parfümömet, az YSL L'Homme-ot cseréltem le erre. Nem bántam meg. Ugyanúgy rajongok azért az illatért is, még mindig van itthon belőle, de néha kell a frissítés. Ez az illat egy dolgot juttat eszembe: barátságos. Nem vadállatoknak és majmoknak való, hanem elegáns, stílusos fiatalos férfiaknak. Szeretettel ölel körül az illat is, és a párom is, amikor ezt hordom.

YSL L'Homme Libre EDT

YSL L'Homme Libre EDT
2016. október 21.

Nagyon kellemes illata van, igazi tavaszi-nyári stílusú, tartós is, viszont van benne egy jegy ami szúrja az orrom, ezért csak 4 csillag.

Yves Saint Laurent L`Homme

Yves Saint Laurent L`Homme
2016. június 19.

Fiatal, kissé vékony, életvidám férfiként egy olyan illatot kerestem, ami semmiképpen sem sugall idegesítő mennyiségű önbizalmat, sportosságot, és prűdséget. Az Yves Saint Laurent L'Homme illatára szerintem ezek egyáltalán nem jellemzőek. Ami azonban eszembe jut róla, az a boldogság, a nyugalom, és a bizalom. Nekem pedig pont erre van szükségem, ugyanis ezen tulajdonságok kiemelt szerepet élveznek az életemben. Leginkább tavaszi-nyári illat, de azt hiszem, hogy egy darabig semmi sem fogja tudni felülmúlni nálam. Ráadásul még megfizethető is!