martsih

Regisztráció dátuma: 2017. február 16.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2017. február 16.
Bőrprobléma: Vízhiány

Syoss Oleo Intense Hajfesték

Syoss Oleo Intense Hajfesték
2017. február 19.

Akciósan jutottam hozzá, nekem 2 doboz kell a hajamra. Tegnap próbáltam ezt a festéket először, az 5-92 ragyogó vörös árnyalatot. Én nem az adagoló flakont használtam, hanem a már megszokott és bevált kis tálkámban kevertem össze a festéket.
Az állaga nagyon jó. Az illata nekem olyan semleges. Használtam már kellemesebb illatú festéket, de ennél százszor szúrósabb szagút is.
Nagyon könnyen tudtam felvinni, jó volt használni.
Lemosásnál nagyon ereszti a színt, szerintem még most is moshatnám.
Az eredménnyel pedig nagyon meg vagyok elégedve. Kicsit talán sötétebb lett mint a dobozon, de ilyet is szerettem volna. A hajamat pedig nem szárította, nagyon puha lett tőle, igaz jól bebalzsamoztam utána és jó sokáig rajta is hagytam.
A tartósságáról még nem tudok írni, mert még csak tegnap festettem, de remélem abban sem fogok csalódni.
Összességében nagyon pozitívan csalódtam benne, tőlem megérdemel 5*-ot.

Garnier Olia Tartós Hajfesték

Garnier Olia Tartós Hajfesték
2017. február 17.

Az állaga teljesen rendben van, az illata kellemes.
Először a 6.60 intenzív vörös árnyalatot próbáltam ki, ami az én hajamon lilás fekete lett. Körülbelül egy hónap után kezdett csak fakulni, sokan dicsérték a színét, holott akkor nekem csalódás volt. Aztán áttértem a 7.40 intenzív világos rézvörös árnyalatra, ebből már 2 festésen is túl vagyok. Ez a szín inkább csak a hajtövemet fogja be rendesen, amivel furcsán nézek ki, hogy a tövem rikít, 5-10 centivel tőle pedig sötétebb, vörösebb a hajam.
Összességében nem a legtökéletesebb, de ár-érték arányban meg vagyok vele elégedve, mindig akciósan vettem, mert nekem 2 doboz kell a hajamra.

Garnier Intensive 7 Days Ultra Hidratáló Testápoló Tej Mangóolajjal Száraz Bőrre

2017. február 17.

Az illata valami isteni, még reggel és másnap is szoktam érezni :)
Az állaga nekem kezdetben nagyon furcsa, folyós volt, de megbarátkoztam vele. Nagyon gyorsan beszívódik, nem ragad, és nagyon jól hidratál.
Az egyik legjobb testápoló amit eddig próbáltam.