Mary88

Regisztráció dátuma: 2020. szeptember 23.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2020. szeptember 23.
Bőrprobléma: Vízhiány

Yves Rocher Fejbőrradír Városi Hatások Ellen

Yves Rocher Fejbőrradír Városi Hatások Ellen
2020. szeptember 29.

Elsőre nagyon furcsa volt olvasni, hogy létezik ilyen termék. Arcradír, testradír ok, na de fejbőrradír?! Mekkora hülyeség gondoltam magamban, ez már tényleg túlzás és felesleges kategória.
Aztán nem bírtam ki, hogy ne próbáljam ki én is :) Elvégre tisztít és véd a káros környezeti hatásoktól, baj nem lehet ha letesztelem. Nem voltak nagy elvárásaim a termékkel szemben és 1-2 használat után ne is várjunk csodát szerintem.
Fehér szemcsés, sűrű állagú krém. Vizes hajra, fejbőrre célszerű felvinni, ami nem egyszerű, mert dörzsölés közben azért potyog a krém, szóval egy része a kádban, tusolóban végzi. Aztán jöhet a bemasszírozás, nekem kifejezetten jól esik, ahogy ezzel masszírozom a fejem és beindul a vérkeringés. Ez után a sampon sokkal jobban habzik, kevesebb is elég belőle. Én érzem a tisztító hatást, a hajam is puhább és mintha kevésbé hullana a hajam. Havonta egyszer használom, de ha valaki hetente szeretné használni, 1-2 hónapnál tovább nem tart ki egy tubus.

Avon Cherish Izzadásgátló Golyós Dezodor

Avon Cherish Izzadásgátló Golyós Dezodor
2020. szeptember 28.

Évek óta használok Avonos deot, általában cserélgetem őket, de ez az egyik kedvencem, szeretem a cseresznyés illatát. Izzadásgátlónak hirdetik és valóban az, soha nem okozott még csalódás sem nyáron, sem sportolás közben. Versenytársaihoz képest nem drága, ami lehet az összetevőknek köszönhető. Épp ezért hűvősebb napokon igyekszem természetesebb deot használni. Keveset célszerű felvinni belőle, mert száradás után is képes nyomot hagyni a ruhán.

Yves Rocher Déodorant Douceur Fleur de Lotus du Laos

Yves Rocher Déodorant Douceur Fleur de Lotus du Laos
2020. szeptember 28.

Leírás szerint alkohol – és parabénmentes a termék.
Ha jól látom, ide még egy korábbi kép és design van feltöltve, az új csomagoláson nem szerepel, hogy alumínium mentes lenne. Mindenképpen ki akartam próbálni egy természetesebb deot, ezért erre esett a választásom. Az illata nagyon szolid, visszafogott, kellemes. Ami elsőre feltűnt, hogy óvatosan kell bánni a felvitellel, mert több krém jön belőle, mint más termékeknél. Őszi, téli időszakban ideális, de nyáron, illetve sportolásnál kevésnek bizonyul sajnos. Hűvösebb időben újra fogom venni az összetevők miatt, de nyáron mást kell használnom helyette. Nem lesznek kellemetlen illatok, de nem állítja meg az izzadást, így nálam 4 csillag.