Masnis87

Regisztráció dátuma: 2017. november 8.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2017. november 8.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Zovirax Duo

Zovirax Duo
2019. augusztus 10.

Sajnos elég nagy herpeszes tapasztalatokat tudhatok magam mögött. Elég gyakran és elég nagy herpeszek szoktak kijönni a számon vagy orromban. Mindent próbáltam már én is házipraktikákat és az összes gyógyszertári vagy bio terméket, amit erre találtak ki. A Zovirax korábbi, szimpla verzióját is próbáltam, de attól csak még durvább lett a herpeszem, jobban bedurrant tőle, így félve néztem utána a Duo-nak. Az itt írt vélemények alapján úgy döntöttem, teszek egy próbát, elvégre veszítenivalóm nincs. És basszus bevált!!! Ez az első olyan krém, amit ha rákenek még akkor, amikor érzem, hogy ki akar jönni, vagy mondjuk már dudorodik picit, akkor valóban elmulasztja!!!! Nem hittem el! Mindig, ha éreztem, hogy előbújna a herpesz, gyorsan mindig kezelni kezdtem, de SOSE volt eredmény. Annyira örültem, mint majom a farkának! Kenegettem azért még 2-3 napig, hogy biztosra menjek. Boldog vagyok, mert végre nem kell heteket várnom, hogy újra puszilgathassam a kislányomat! :)

L'Oreal Paris Stylista Hajdúsító Spray #Bighair

L'Oreal Paris Stylista Hajdúsító Spray #Bighair
2019. május 31.

Te jó Ég! Ez egy rakás semmi. Olyan, mintha vízzel fújnám be a hajam. Vékonyszálú, semmilyen tartású hajamra vettem, de egyáltalán nem dúsít vagy emel a frizurámon. Amint bedörzsölöm a hajamba, olyan szinten feltöltődik és elkezd szállni a hajam, hogy mindenképpen muszáj a hajlakk használata. Nem veszem újra, semmiképp. Kidobott pénz, a L'oreal-tól nagyon nem ezt vártam.

Tigi Bed Head Full Of It Erős Hajlakk

Tigi Bed Head Full Of It Erős Hajlakk
2019. május 31.

Megmondom őszintén, hogy annyira próbáltam még csak ki, hogy kicsit fújtam belőle a hajamra, így hatását tekintve még nem tudok nyilatkozni, viszont irtózatosan büdös !!! És ez az ami miatt muszáj véleményt írnom. Benzin, aceton és technokol keveréke. Nálam egy finish termék illata igenis sokat számít, nőként meg pláne. Szóval elhasználom, mert nem olcsó, de biztos, hogy nem veszem újra. Még akkor sem, ha tökéletes tartást nyújt. Sajnálom, mert imádom a TIGI termékeit, de ez csalódás.