maszatos tündérke

Regisztráció dátuma: 2013. július 22.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2013. július 22.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Catrice HD Liquid Coverage Alapozó

Catrice HD Liquid Coverage Alapozó
2018. január 28.

Első normálisabb alapozóm, nem igazán használtam eddig, csak BB krémet, mert a korábbi egy-két alapozós próbálkozásom mind kudarcba fulladt. Vagy túl világos volt végül a bőrömhöz, vagy szépen fedett, de másnapra csupa pattanásos lett a bőröm, mert nem lélegzett. Ezzel ilyen probléma nincs, elsőre szerelem volt, a szín is passzol a bőrömhöz. Ami nagy előny, hogy a BB krémemtől mindig csillogott egy idő után a bőröm, ez viszont szinte ugyanolyan matt marad, mint amikor felkentem. Ecsettel szoktam felvinni, mert gyorsabb nekem, és beautyblendert használok utána egy-két helyen, nekem így nem csíkos és a fedése nagyon-nagyon szép! A nap végére kezd kicsit foltossá válni az arcom tőle, az orromon főleg, mintha a szépen elkent alapozó összeugrana, de ez nem vészes, csak nagyon közelről látható. Ami jobban zavar, hogy néha nem természetes a kinézete, talán túl sokat teszek fel akkor, még tesztelem. Az állaga folyósabb, nem árt vigyázni vele, hogy ne csöppenjen a ruhára, de engem nem zavar különösebben, mivel minden területre csak egy keveset rakok a pipettával és gyorsan elkenem - még hamarabb is megvagyok vele, mint egy sűrűbb állagúval. Összességében nagyon meg vagyok vele elégedve, a kis hibáit pedig egyelőre betudom annak, hogy nem szoktam alapozót használni, így még barátkozunk, de szép barátság kezdete ez, végre nem újra csak kiábrándultam az alapozókból :)

Neogranormon Kenőcs

Neogranormon Kenőcs
2015. június 14.

Ez tényleg egy csodaszer! :) Rengeteg mindenre lehet használni, és nagyon hatásos, valóban hámképző hatású. Sebekre, pattanásokra szoktam leginkább kenni, és minden más krémemnél jobban működik. Már több hete, hogy kijöttek rajtam a pattanások, sehogy se tudtam megszabadulni tőlük, végül tegnap meguntam és este bekentem vele a problémás részeket. Reggelre rengeteget javult, már szinte nincsenek is piros részek, a pattanások összébb mentek. Mindig meglepődöm, hogy egy este alatt milyen csodákat tesz! Én imádom, nagyon ajánlom! :)

Balea Mangó és Aloe Vera Sampon

Balea Mangó és Aloe Vera Sampon
2015. június 13.

A balzsamjával együtt használtam, picit többet kellett használni belőle, de rendesen tisztít, kellemes illata van. A balzsammal együtt elég jól elvégezte a dolgát, de még keresem az igazit.