matehelga

Regisztráció dátuma: 2019. február 1.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2019. február 1.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Catrice HD Liquid Coverage Alapozó

Catrice HD Liquid Coverage Alapozó
2021. február 6.

Az itteni vélemények alapján vettem meg, legelső alapozóként. Nagyon szép és középerős fedése van és ár-érték arányban kiváló, de számomra nem vált be. Miután felvittem az arcomat nagyon hamar oxidálodott és picit maszkos hatása lett. Illetve az arcom szárazabb területeit mégjobban kiszárította. A pipettás adagolás praktikus, az állaga kissé folyós, de szépen és könnyen eldolgozható a bőrön. Sajnálom, hogy nekem nem vált be :(

Maybelline Lash Sensational Vízálló Szempillaspirál

Maybelline Lash Sensational Vízálló Szempillaspirál
2021. február 6.

Szép hosszú, ívelt, szétválasztott pillákat csinál (2 rétegben), és abszolút nem kenődik el/pereg le.Sajnos nagyon nehezen tudtam lemosni (teljesen nem is igazán ment). A pilláimnak kb. fele a teljes elhasználat közben kihullott (csak spirált váltottam a rutinomban) ,emiatt biztos nem veszem újra pedig nagyon tetszett amit nyújt. Amit ígér azt maximálisan teljesíti, teljesmértékben vízálló,tartós spirál.

Essence Lash Princess Dúsító Szempillaspirál

Essence Lash Princess Dúsító Szempillaspirál
2021. február 6.

Nagyon sokáig ez volt a kedvencem spirálom,de az utóbbi időben nagyon összetapasztja a pilláimat. Hosszítja és dúsítja a pilláimat, de nekem a nap végére lepereg egy jelentős része. A keféje nekem nagy kedvencem, szép pillákat tudtam varázsolni magamnak. Ebben a maszkos időben teljesen mellőznöm kellett, mivel nem vízálló spirálról van szó a maszkból felszálló meleg pára teljesen leoldotta a festéket és elkenődött. Most egy ideig biztosan nem fogom újra venni.