MayB

Regisztráció dátuma: 2016. szeptember 14.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2016. szeptember 14.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 31 vétel
Megnézem

Natics La Nuit Retinal + C-vitamin Szérum

Natics La Nuit Retinal + C-vitamin Szérum
2021. szeptember 13.

Nagyon mérges vagyok magamra, hogy hittem annak amit olvasok és ennyi pénzért megvettem. :( Nálam nemhogy pozitív látványt hozott, de még rontott is az arcképemen, holott szokva vagyok a receptköteles formulához..., de nem a látvány érdekel igazán, hanem hogy a hatékonynak mondott összetevői dolgozzanak rendesen. Sokkal jobban jártam volna a PC termékével. Ugyan elhasználtam a mellkasomra, mert fájt kidobni a pénzt, de egy nagy nulla számomra, még az 1 csillag is sok. Hú de pipa vagyok rá. :(

The Ordinary Retinol 1% In Squalane

The Ordinary Retinol 1% In Squalane
2020. május 6.

Nagyon mérges vagyok rá, mert pont a pattanásos bőröm miatt gondoltam, hogy hasznos lehet a napi rutinomban. 2 használat után nagyon sok 15+ kinyomhatatlan kis pattanást/göböt mittudomén mit okozott az arcomon, amit az elmúlt hónapok hosszú küzdelme során már jobb állapotba tudtam hozni. Most kezdhetem előlről. Szerettem volna hosszú távon használni, de sajnos dobnom kell. :(

Bobbi Brown Lash Glamour Extreme Hosszabbító Szempillaspirál

Bobbi Brown Lash Glamour Extreme Hosszabbító Szempillaspirál
2018. szeptember 10.

Sajnos nekem ez nagyon nem lett kedvencem. Az összes szempillámon darabosan, azokat összetapasztva ragad fel, nagyon nehezen lehet korrigálni, tehát a leírás esetemben nem helytálló, azaz hogy tökéletesen elválasztja a szempillákat, túl sűrű. Ilyenkor vízzel hígítom kicsit, akkor talán könnyebb. De ugyanez a tapasztalatom, mint az előttem megszólaló hölgynek... szétmarta a szemem, nem bírom ki könnyezés nélkül a viselését, rettentően irritál, így kuka. Sajnálom, mert bíztam benne, méreg drága is volt. :(
Valószínű, hogy az acrylate tartalma miatt reagálok rá érzékenyen, amit csak most tudtam meg, hogy van benne, ugyanis semmilyen tájékoztatót nem kaptam mellé (fel is töltöttem az összetevőket), tubusán sincs olvasható felirat a márkajelzésen kívül.