MBernadett

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 6.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 6.
Bőrprobléma: Vízhiány

Kristen Hair All In One Hajvitamin

Kristen Hair All In One Hajvitamin
2021. július 14.

Még nagy tapasztalatom nincs, hajhullás miatt vettem. De nekem elképesztő ez az óvodás kiszerelés. Póniforma gumicukor. Ráadásul maltittal édesítve, ami totális kapufa. Ha előbb látom, biztosan nem veszem meg. A maltit sokaknak kellemetlen mellékhatásokat okoz ilyen kis mennyiségben is.

L'Oreal Lumi Magique Alapozó SPF18

L'Oreal Lumi Magique Alapozó SPF18
2015. szeptember 24.

Legalább fél éve van meg, de egyszer sem használtam. Utálom az alapozókat, mert természetellenes lesz tőle a bőröm, kiemeli a pihéket, a matt, babaarc kiemeli a ráncokat. De ma gondoltam egyet és felkentem. Aztaaaa. Nem értem ezt a 3 csillagot. Ez életem legjobb alapozója. Az összetevői közül nem bánnám, ha kikerülnének a pirosak, de ezt leszámítva tökéletes. Nagyon finom érzés, nem csíkoz, nem emeli ki a pihéket és a ráncokat, nagyon szép, egyenletes, ragyogó arcbőrt ad. Ecsettel vittem fel. Nem kellett púdert tennem rá. Erősen vízhiányos, öregedő (40 fölött) bőröm van, de minden alapozó átfényesedett az orromon és a homlokomon. Ez nem. Igaz, nincsenek különösebb bőrhibáim, szeplők, de azokat nem akarom eltüntetni. Nem akarom újrarajzolni a vonásaimat, csak egyenletesebb összképet szerettem volna. Alig vártam mindegyiknél, hogy lemossam, ez finom, puha érzés. Nem is nagyon használtam alapozót rendszeresen, inkább csak púdereztem régen. Fogok venni egy világosabbat is. N4 pure beige árnyalatom van, és nem, egyáltalán nem rezes-sárga, mint előzőleg írta valaki. Eddig azért nem használtam, mert tégelyben tényleg sötétnek tűnt, de felkenve egyáltalán nem. Még tart a nyári színem, így tökéletes. Télen biztosan kell egy világosabb, de lehet keverni fogom. Már csak egy jó korrektor kell.

NYX Professional Makeup Eyebrow Gel

NYX Professional Makeup Eyebrow Gel
2015. szeptember 4.

Nagyon tartós, tényleg golyóálló. Melegben, izzadós fejjel is fent marad. Persze kell egy jó ecset hozzá.
Sajnos elnéztem a színét és a brunette túl sötét lett, így van egy eladó darabom, ha valaki szeretné. A chocolate lesz az én színem, mert vöröses, meleg barna színű a hajam.