MeBeJe

Regisztráció dátuma: 2017. augusztus 18.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2017. augusztus 18.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

John Frieda Luxurious Volume Sampon

John Frieda Luxurious Volume Sampon
2017. augusztus 18.

Megszokott JF minoseg, csoda illat es igert hatas! Hasznalom hozza a csodakura pakolasat a Jfnek, illetve a volume hajto emelo sprayt is( a szorofejeset! A pumpas tomeny es elnehezitheti a hajat! ) Alaposan hajat mosok, rajta hagyom egy picit hajamon, johet az 5 perces pakolas, fesu majd a toveket es a hajam teljes feluletet befujom , ket perc rajta es szaritas! Eredmeny: hosszu hajam van ami mar most arra a szintre jutott, hogy frissen mosva is ralapult a fejemre es masnap mar osszefogva volt csak ertelmes kinezete! Miota ezt a harom termeket egyutt hasznalom kotolodott a hajmosasom 3-4 napra, vegig (meg zsirosan is) megtartja a volume hatast, es nagyon szep fenyes es egeszseges a hajam! Igazabol harom termeket vettem annyiert , mint mas professzionalis termekbol egy darab! Igy megvagyok elegedve abszolut minden tekintetben !

John Frieda Frizz Ease Csodakúra Mélyreható Intenzív Hajmaszk

John Frieda Frizz Ease Csodakúra Mélyreható Intenzív Hajmaszk
2017. augusztus 18.

Igazabol hozta az elvart hatast! Nem csalodtam a JF termekeben ismet! Szerintem arertek aranyban is nagyon jo,hisz sokaig eleg es ha ilyen hatasu pakolasra vagyom ettol mar csak dragabbakat kaphatok! Egy szo ,mint szaz! Taplalo, a hajam fenyes, a hajhullamos is csokkent es nagyon szep egeszseges kulsot biztosit neki formazas nelkul is! 😊💕

Yves Rocher Levendulás Tápláló Lábkrém

Yves Rocher Levendulás Tápláló Lábkrém
2017. augusztus 18.

Imadom! Hihetetlenul jo termek! A labradirral egyutt hasznalom . A radirt heti 2x, a kremet pedig naponta lefekves elott alkalmazom! A repedezesre es kiszaradasra rendkivul hajlamos talpacskaim olyanok ,mint a babaknak! Tomeny es nehez krem ,igy keves is eleg a hatasa eleresehez! Hamar beszivja a bor , nincs ragacsos erzet utana! 😊😊😊