meggyfagyi

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 24.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 24.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Cien Foundation Folyékony Alapozó

Cien Foundation Folyékony Alapozó
2018. február 23.

Ritkán járok lidlbe,de mikor legutóbb voltam beszereztem néhány cien terméket,hát a függőség, a tesztelés élménye és az ár,na..szóval ez az alapozó is megtetszett,a teszter alapján nem volt rossz,és tetszett hogy van belőle szép világos árnyalat,tapasztalataim szerint ezeknél a saját márkás termékeknél mindig a színen bukik el a dolog. Ráadásul 699 forint,nem tudtam elképzelni hogy ezért jót adhatnak. Nagyon sűrű termék,erős az illata,elsőre nem tetszett. Ecsettel nem tudtam szépen eldolgozni,kézzel viszont sokkal szebben el lehet, A színe nagyon jó,de oda kell figyelni rá hogy rendesen eldolgozzuk,mert nehéz,szinte balzsamos,tud csúnyán festeni. a fedése egy erős közepes,építhető valamennyire. De valamiért nem is szeretnék a többi alapozómhoz nyúlni,mióta megvan,annyira tetszik a finishe :) csak egy kicsit "gyakorolni" kellett vele,és az egyik legjobb alapozómmá vált! Tartóssága is nagyon jó,8-10 órát rajtam bír,többet nem... Száraz bőrúek nem hiszem hogy szeretni fogják,az én zsírosodásra hajlamos de felszíni vizhiányos bőröm még szereti. Az illata pedig hamar elillan! Úgy tudom a márka nem tesztel állatokon,nekem ez is fontos.Nem ad nehéz bőrérzetet,de nyárra azért majd keresek mást. Az illata miatt a 4*,meg mert lehetne egy picit folyékonyabb,könnyedebb az állaga. Egyébként pedig újraveszem,amint elfogy :)

Balea 2in1 Mizellen Waschgel & Augen Make-Up Entferner

Balea 2in1 Mizellen Waschgel & Augen Make-Up Entferner
2018. január 16.

Lehet hogy változtattak valamit? Azt hittem csupa jó kommentet fogok itt találni. Nekem nagyon tetszik,a balea med helyett kellett valami,mert úgy látom azt kivonták. Ez egy nagyon sűrű gél,egy lépésben hoz le mindent. Miután használtam mindig áttörlöm az arcom még garnier micellás vízzel,de már inkább csak megszokásból,teljesen tiszta a vattakorong. Nem irritálja a szememet se,nem húzódik utána a bőröm,nem szárítja ki. Egyetlen hátránya hogy kicsit zavar az illata,de nem azért mert olyan erős vagy elviselhetetlen hanem mert hosszú hónapok óta nem használtam illatanyagot tartalmazó terméket és hozzászoktam a natúr illatokhoz,vagy a teljesen szagtalan termékekhez.

PomPom Igéző Szemek Szemránckrém

PomPom Igéző Szemek Szemránckrém
2017. december 8.

Este használom,reggelente nincs annyi időm,hogy megvárjam míg teljesen beszívódik,ami nagyjából 1 óra,de ez nekem este használva egyáltalán nem jelent problémát. Ráncokkal még nem kell küzdenem,de gondoltam jó lenne valami kis szemkörnyékápoló,hogy sminklemosás után nyugtassa ezt a területet. Annyira puha a szemem alatti rész,egész nap azt simogatnám ha tehetném.tényleg olyan mintha selymet simogatnék. Miután ezt a krémet kezdtem használni jöttem rá,hogy nekem bizony száraz-volt-a szemkörnyékem. Csodálatos,az elején drágának gondoltam,de aztán kiderült hogy nagyon nagyon sokáig elég lesz. jár az 5*