Melcsi01

Regisztráció dátuma: 2015. február 10.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2015. február 10.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 3 vétel
Megnézem

Nagora Francia Románc Szappan

Nagora Francia Románc Szappan
2020. május 1.

Szerintem ez egy nagyonnagyon jó szappan. Az illata visszafogott de isteni, jól habzik, jó a bőrömnek, és szerencsére nem színezett, szóval tökéletes! Még két félét vettem, azokat még nem próbáltam, de ez alapján azok is nagyon igéretesek :)

Ziaja Trópusi Kókusz Testápoló Balzsam

Ziaja Trópusi Kókusz Testápoló Balzsam
2019. július 15.

Szeretném megvédeni... Ez egy gyümölcsös- kókuszos illatú testápoló - a szoli krémemé is hasonló -, nem pedig az édes-geil típus. Én nagyon szeretem használni, könnyű, jól beszívódó krém, és nagyon jól puhitja a bőrömet. Az illata nekem erős, jobban szeretem az illatmentes, vagy nagyon visszafogott illatú krémeket, de régóta kerestem ilyen állagú testápolót, így ez felett ezúttal szemet hunytam :) Csak az erős illat miatt - 1*, egyébként szerintem szuper.

Aveo Szappan Provence-I Fűszerlevelekkel

Aveo Szappan Provence-I Fűszerlevelekkel
2015. február 11.

Sok szappant próbáltam már, de ez tényleg bevált. A házilag készített szappanok egy kis idő után nyálkásak, gumisak voltak, használatuk lehetetlen és néha éreztem egy fura mellékszagot is, de az Aveo szappanok nálam is nagyon bejöttek. Ennek a különlegessége tényleg a szárított fűszereknek köszönhető, engem az illata kényeztet, igaz csak használat közben, de nekem az is elég. Jól habzik, jól tisztít, krémes, és szerintem nyáron a legjobb, amivel zuhanyozhatunk. És nem mellékesen brutál jó az ára! :)