Meli011

Regisztráció dátuma: 2018. július 10.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2018. július 10.
Bőrtípus: Normál

Megnézem

MAC Rúzs

MAC Rúzs
2022. június 14.

Évek óta használom a Mac ruzsait csak a a sokszínűsége miatt érdemes megvásárolni mert egyedi árnyalatai vannak sajnos a tartósságával komoly problémák adódnak mert nem tartós ugyanúgy lejön mint bármelyik drogériás rúzs! Sokszor megesküdtem már hogy nem veszek de mindig beleszeretek egy árnyalatba ezért azt ajánlom mindenkinek csak az vásárolja meg aki egyedi színt szeretne a tartóssága miatt ne vegyen belőle mert semmivel se éri meg jobban sajnos az ára is egyre borsosabb Ez a termék egy nőnek kényeztetés lenne feltéve ha meg bírnám venni jó dolog ez hogy egy rúzs ára már nyolc 10000 Ft nál tart!?😏 Hát akkor döntsd el tudod magadat kényeztetni evvel a termékkel vagy keresel másikat vigyázz csapdába is esehetsz😁☺️

Vichy Minéral 89 Bőrerősítő és Teltséget Adó Booster

Vichy Minéral 89 Bőrerősítő és Teltséget Adó Booster
2022. június 14.

Szeretem ezt a terméket már három üveggel elhasználtam természetesen nem folyamatosan hanem tavasszal illetve nyáron 45 x es vagyok a ráncokat szépen feltöltötte nem izzadok alatta tehetek rá pudert alapozót és más az krémet ! Ajánlom azoknak a hölgyeknek akik szeretnék egy kicsit teltebbé frissebbé tenni a bőrüket a szérum sokáig elég még akkor is ha csak a kicsit veszed meg próbáld ki nem bánod meg!

MAC Love Me Lipstick

MAC Love Me Lipstick
2021. szeptember 18.

Sziasztok gondolkoztam hogy mit írhatnék erről a rúzsról, gyönyörű intenzív színei vannak nekem több árnyalat is van a pirosas tól kezdve lilàig a kávé és a nude árnyalatok
Hidratàl 2-3 óràt marad a szàjon aztán újra kell kenni negatív nagyon Borsos az àra😊🤗