Best of Beauty 2019

Meli47

Regisztráció dátuma: 2018. december 17.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2018. december 17.
Bőrtípus: Normál

Megnézem

Lime Crime Velvetines

Lime Crime Velvetines
2019. március 20.

Sajnos nekem nem vált be😔. A beet it és a cashmere árnyalat van meg. Rajtam tiszta foltos a meglévő sötétebb szín, és annyira ragad, hogy szinte használhatatlan, tovább is adtam egy barátnőmnek. A halványabb cashmere, már könnyebben szárad, de ő is sokáig ragadós marad, viszont legalább nem foltos, vagy csak a világossága miatt nem feltűnő. A másik nagy nagy hibája, hogy egyáltalán nem tartósak.. még egy ivást is nehezen vészelnel át rajtam. Pedig az itt lévő sok jó vélemény inspirálta a vásárlást. A pozitívum amit mondani tudok róluk, hogy különleges, szép színek vannak, illetve hogy nem szárítják az ajkakat. Ár-érték arányban egyáltalán nem éri meg sajnos.

NYX 3 Steps To Sculpt

NYX 3 Steps To Sculpt
2019. március 20.

Nagyon-nagyon szeretem ezt a terméket! A púder a kedvencem lett, már majdnem elfogyott. A kontúrszín is nagyon szép, egyáltalán nem narancssárgás, kicsit túlságosan pigmentált, úgyhogy óvatosan kell vele dolgozni. A highlighter nekem nem jön be, full csillám az egész, de igaz, ami igaz, vakító fénye van.

Maybelline Fit Me Korrektor

Maybelline Fit Me Korrektor
2019. január 4.

Az eddigi legjobb korrektorom! Azt hiszem a 04-es árnyalatban van meg. Tökéletesen alkalmas a bőrhibák elfedésére, mégse látszik túlságosan, hogy ott van. Szívből ajánlom!:)