melica

Regisztráció dátuma: 2016. szeptember 23.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2016. szeptember 23.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: -

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 2 vétel
Megnézem

La Rive Fleur De Femme EDP

La Rive Fleur De Femme EDP
2019. október 24.

Hát csajok, ez valami fantasztikus!! Csodálatos vanília illat, szinte végig csak azt lehet érezni, max. kifújáskor rózsát is... de ki szereti a vaníliát, mint ahogy én is, annak szívből ajánlom!! Tartóssága.. hát lehetne tartósabb, én egy órával a kifújás után már csak a bőrön érzem meg ruhán, holott én csíkhúzós típus vagyok.. Újrafújom és újra fürdök az illatban! Inkább hidegebb időben javaslom, melegben túl tömény. Nagyon dicsérték a Luxure replikát, legközelebb azt fogom kipróbálni.:)

Avon Maxima EDP

Avon Maxima EDP
2019. szeptember 28.

Na megvettem.. Illatra nagyon kellemes, édes good girl. Tartósságát még tesztelem, bár én a locsolós fajta vagyok, persze, hogy húzom a csíkot órákon át magam után!

Elizabeth Arden Green Tea Fig EDT

Elizabeth Arden Green Tea Fig EDT
2019. július 26.

Nagyon finom, krémes illat. Nyárra kerestem valami könnyed illatot, eleinte valami citrusos, légies illatra vadásztam, aztán egyszer teszteltem az egyik drogériában és beleszerettem. Én alapvetően az édes illatokat szeretem, hát ez az, de nem fojtóan, olyan krémes-fügésen.:) Most ez lesz a nyári illatom! Egyenlőre tartósnak bizonyul, nincs túl nagy hatósugara ugyan de ebben a nagy hőségben ez nem is baj. Én élvezem magamon és ez a fontos.:)