melike_0817

2005 pont

Regisztráció dátuma: 2013. február 18.
Bőrprobléma: Vízhiány

2005 pont

Regisztráció dátuma: 2013. február 18.
Bőrprobléma: Vízhiány

Megnézem

Diamond Nails 9W UV-LED Kombinált Lámpa

Diamond Nails 9W UV-LED Kombinált Lámpa
2020. szeptember 13.

Nekem nem volt gondom a lámpával, működik tökéletesen még 3 év után is, viszont az igaz, hogy mivel kicsi a mérete, egyszerre nem fér be 5 ujj, és a 4-et is jól kell tartani benne, mert lehet, nem köt meg az ujjak szélén a lakk. De hát ez egy mini lámpa, ez a méretével jár :) Én lecseréltem egy nagyobbra a hatékonyság miatt, de a kezdő szettben amíg csak tanultam a gél lakkozást, hasznos volt ez is :)

Xerjoff Cruz Del Sur II

Xerjoff Cruz Del Sur II
2020. június 17.

Sosem találkoztam még ilyen elegáns jellegű gyümölcsös illattal. Nagyon vártam már a tejes illatjegy miatt, rá vagyok kattanva mindenre amiben tej vagy tejszín illatjegy van. Kifújáskor annyira élethű a zamatos mangó illata, ahogyan már írták előttem is, ez rajtam sem volt másként. Kis idő múlva elkezdett édesedni az illat, de sajnos a tej illatjegy, vagy amitől gourmand lenne maga az illat, rajtam rágógumis édességben mutatkozik meg :( Egy az egyben a régi turbó rágó, amiben az autós kis képek voltak, csak niche minőségben. Ettől eltekintve nagyon kellemes és egyedi az illat, így is folyton azt a foltot szagolgattam, ahova a mintámat fújtam, de szerintem ez a rágógumisság lesz az, ami miatt nem veszek majd üvegeset belőle. Csak halványan érezni a kókuszt is, a gyümölcsök közül viszont az alma dominál a mangó mellett rajtam az illat közepétől, teljesen átveszi az irányítást a mangótól. Érdekes, hogy más-más bőrökön és más-más orroknak mennyire különbözően alakulhat ugyanaz az illat. Azért még nem adom fel teljesen, próbálgatom, mert vitathatatlanul különleges illat, de félő, hogy számomra nem éri meg az árát.

By Kilian Rolling In Love

By Kilian Rolling In Love
2020. június 17.

Nemrég volt alkalmam megszagolni a parfümériában, már nagyon kíváncsi voltam a netes dicsérő vélemények után amiket olvastam, főleg a mandulatej illatjegyre, mert nem igazán tudtam elképzelni, hogy milyen lesz. Hatalmas csalódás, a mandulatej számomra nagyon tolakodó, fullasztó és kellemetlen, azonban az illatot tagadhatatlanul különlegessé teszi. Nem találkoztam még hasonlóval, és a Kilian illatok között is egyedi az biztos :) nekem nagyon nem, de ízlesek és pofonok...

3 hónappal később.... Nem hagyott nyugodni valamiért, hogy nem lettünk jóban az illattal, így szereztem belőle egy fújóst. Szokni kell az orrnak szerintem ebben az illatban a mandulatejet, már sokkal puhábbnak és tűrhetőbbnek éreztem, néhány alkalom után pedig megbarátkoztunk teljesen. Továbbra is tartom, hogy nagyon különleges illat, nekem szolid és krémes enyhe édeskés-virágos aláfestéssel. A leszáradása pedig tényleg tisztán csak a vanlíia-tonka sütitbaba illat rajtam, persze mindez minőségi, mint a legtöbb Kilian illat.

És még egy kicsit később :D megvettem üvegében. Sajnos teljesen magával ragadt az illatélmény! Azért úgy érzem kijár neki egy megfelelő jellemzés is, miután már beleszerettem teljesen. Kifújáskor tiszta mandulatej, semmi mást nem érezni, egy kis idő után pedig társul mellé az írisz és a tubarózsa, majd a vanília. A mandulatej jegy közben sokat csendesedik, a tubarózsa pedig egyre erősödik, az illat közepe táján már egyre inkább érezni mellé az alapjegyeket, amik aztán a tubarózsával végig jelen vannak. Az illat tartóssága rendkívüli, de hatósugara nem nagy, bőrközeli illat. Ruhán napok múlva is tisztán érezni, a bőrről teljesen 8+ óra múlva tűnik el. Volt, hogy felfújtam este, és reggel még éreztem a pézsma-vanília-tonka hármast :) Nekem ez az illat egyszerre szolid és szexi, és évszaktól/alkalomtól függetlenül viselhető, mégsem lapos. Felpontoztam, Ő most a nagy kedvenc! <3