Melinda85

Regisztráció dátuma: 2015. március 25.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2015. március 25.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Balea Professional Oil Repair Hajolaj

Balea Professional Oil Repair Hajolaj
2017. március 10.

Többször leszívott (szinte fehérre) sérült, száraz hajvégeimre kellett olaj, az itt olvasott vélemények alapján vettem meg. Reggelente száraz hajba masszírozok kb. 2 pumpányi adagot. 2 perc múlva a hajam beszívja, a hajvégek puhák, abszolút nincs zsíros, ragadós érzésem. Az illata meg egyszerűen csodás. 4 napja használom és még nem kellett hajat sem mosnom, ami szintén egy csoda. Mindenképpen újraveszem.

Kallos Latte Tejes Kivonatú Hajpakoló Krém

Kallos Latte Tejes Kivonatú Hajpakoló Krém
2017. március 10.

Kétszeres ombre szőkítés, majd szürke festés (Granny Hair) után vettem meg az itteni véleményekre alapozva. Nem csalódtam, kiváló termék. Az agyonszívott száraz végeket puhítja, a hajtőtől pedig gyönyörű fényt ad a hajamnak. Előbb a végekre vittem fel, majd keveset végigmasszíroztam a fejemen és kb. 20 percig hatni hagytam. Ez négy napja volt, még mindig nem zsíros a hajam. Biztosan újraveszem.

Maybelline Master Smoky Szemceruza

Maybelline Master Smoky Szemceruza
2015. április 22.

Glamour napokon féláron megvettem, de csalódtam. 3 óra alatt lepislogom. Eltűnik, mintha csak valami szürke maszatot kentem volna a szemem köré. Ha használok alá tusvonalat, tartósabb, így összességében el fog fogyni.