MelloRiza

Regisztráció dátuma: 2014. április 27.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2014. április 27.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

La Roche-Posay Effaclar Duo [+]

La Roche-Posay Effaclar Duo [+]
2019. szeptember 4.

Sajnos nekem nagyon csúnya allergiás reakciót okozott. Reménykedtem benne hogy egy gyógyszertári krém ami elvileg (sok minden) mentes nem fog problémát okozni, de másfél hétig dagadt volt az arcom és nagyon nem akart helyre jönni gyógyszerrel se. A mai napig nem tudom melyik adalékanyag okozhatta. Sajnálom, pedig szimpatikus márka és krémnek tűnt!

Garnier Micellás Arctisztító Víz

Garnier Micellás Arctisztító Víz
2019. szeptember 4.

Évek óta használom és meg vagyok vele elégedve. Sminklemosáshoz vagy a napi kosz eltávolításához tökéletes. Ráadásul a legtöbb termékre allergiás vagyok, de ettől semmi bajom. Plusz pont!

WU2 Miraculum Sampon Normál és Zsíros Hajra

WU2 Miraculum Sampon Normál és Zsíros Hajra
2019. szeptember 4.

Nekem sajnos a zsíros hajamra a krémes, illetve a gél állagú samponok nem működnek, már a második napon lelapul a hajam és nem lehet mit kezdeni - újra kell mosni. Egyszer szüleimnél újra kipróbáltam mert nem volt nálam az akkori sampomon: folyékony volt, nosztalgikus illatú, de jól csúszott tőle a hajam és meglepően könnyű, fényes lett. Úgy döntöttem újra veszem - ez volt két éve. Nekem bevált. Általában három napig bírja a hajam (ha nagyon feszegetem a határaimat és kihúzom a időt lehet belőle négy-öt is!). Szégyelltem bevallani mindig hogy a WU2t használom a márkás hangzatú samponok helyett, de egyszerűen bevált és számomra (egyenlőre vagy sem) nincs jobb. Az elmúlt időben változott az illata ami nekem jobban is tetszik, kicsit mentolos beütésű. Egy egyszerű sampon az én problémás, zsíros hajamra, talán ezért is működik.