Meloca

Regisztráció dátuma: 2017. szeptember 19.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2017. szeptember 19.
Bőrprobléma: -

Silanus Kövirózsa Krém

Silanus Kövirózsa Krém
2017. november 8.

Barátnőm javasolta, akinek gyönyörűen helyre hozta acne-s bőrét, sőt még a hegei is halványodtak. Igaz nem pattanásokra van, de neki nagyon jót tett ez a krém, így én is megvettem és nem 1100 Ft-ért, hanem 750 Ft-ért egy Bio boltban. Elég zsíros, de a bőröm szépen beszívja, nem pattogok ki tőle. Az illata nem túl kellemes, de ha használ, akkor nem is érdekel, hogy milyen az illata! 2 hete használom, eddig nem okozott semmilyen problémát! Ha hosszú távon még se válna be, 750 Ft nem volt érte pénz! Az illata miatt azért egy csillagot levonok.

Update: 5 hete használom, de már 2-3 hét használat után meg is lett az eredménye: sokkal szebb tőle a bőröm, kevesebb pattanás, selymesebb bőr! Talán pattanásokra kéne javasolni, nem májfoltokra és napfoltokra, mert a problémás bőrre tényleg nagyon szuper! Nekem még egy krémtől se volt ilyen szép az arcom, így az illatától eltekintve tőlem megkapja az 5 csillagot!

Balea Bodylotion Cocos & Sheanuss

Balea Bodylotion Cocos & Sheanuss
2017. november 8.

Jó az állaga, hamar felszívódik. nem kell belőle sok. Az illata mennyei és tartós! Sajnálom, hogy nem vettem meg korábban! Simán lekörözi drágább társait!

Balea Vízimenta és Bambusz Korpásodás Elleni Sampon

Balea Vízimenta és Bambusz Korpásodás Elleni Sampon
2017. november 4.

Főleg a frissítő illata miatt vettem meg, de sajnos nagy csalódást okozott! Korpásabb is és zsírosabb is lett tőle a hajam. Szeretem a Balea termékeket, de ez sajnos nem vált be!