MeloDee

Regisztráció dátuma: 2020. június 25.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2020. június 25.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 21 vétel
Megnézem

Astor Perfect Stay 24H Alapozó

Astor Perfect Stay 24H Alapozó
2020. október 1.

Anno szerettem ezt az alapozót. 😊Még így, sok év távlatából is emlékszem rá, ami elég ritka, mert nagy alapozó fogyasztó vagyok. 😊 Olyan krémes állaga volt, sokszor alig jött ki a pumpából valami. 😊 Fedésére abszolút nem volt részemről panasz, amit szerettem volna eltakarni, azt eltakarta. A tartóssága is szuper volt, amit felkentem magamra, az ott is maradt. Itt szavaztam meg a márkának a bizalmat.

Avon Extratartós Folyékony Alapozó

Avon Extratartós Folyékony Alapozó
2020. szeptember 30.

A nevével ellentétben rajtam egyáltalán nem volt tartós. Az Ivory árnyalat volt meg, de hiába… egyszerűen nincs az Avon kínálatában olyan szín, ami tökéletes lenne a számomra. A hozzám hasonlóan Hófehérke típusok tuti nem találnak megfelelő árnyalatot belőle. Felvitelt követően ragacsos érzésem volt, hiába púdereztem utána, valahogy megmaradt ez az érzés.
Elhasználtam, de nem szerettem és nem is vettem többet.

Avon Luxe Kasmírpuhaságú 2 az 1-ben Alapozó és Sminkalap SPF15

Avon Luxe Kasmírpuhaságú 2 az 1-ben Alapozó és Sminkalap SPF15
2020. szeptember 30.

Fedése rajtam nem sok volt, inkább hasonlítanám egy BB krémhez. Felvitelt követően valóban bársonyos lett tőle a pofim, de sajnos más pozitívumot nem tudok róla elmondani. Önmagában sajnos alapozóként nem állta meg a helyét, inkább alapként használtam el.