Melszi

Regisztráció dátuma: 2016. október 25.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2016. október 25.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Schwarzkopf Gliss Color Care & Moisture Hajfesték

Schwarzkopf Gliss Color Care & Moisture Hajfesték
2021. május 10.

Update: Muszáj módosítanom a korábbi lehúzó véleményemet. Előszőkített hajamra vettem a 6.16-os színt, tökéletes eredményt hozott!!!

Egyszerűen borzalmas!!! Az eddigi legrosszabb hajfesték, amit próbáltam. 7.0 és 6.16 keverékét vittem fel a hajamra. Hát sötétbarna lett!!!!!!! Középbarna hajam volt.

L'Oréal Paris C'est Magique BB Krém

L'Oréal Paris C'est Magique BB Krém
2021. május 5.

Leges-leges legjobb BB krém!! Egyszerűen imádom. Teljesen természetes fedése van, semmi maszkos hatás. Puha, kellemes krém. Alkalmazkodik a bőrömhöz. Bár a leírásban 5 árnyalat van feltüntetve, én eddig még csak 2-t láttam, világos és közepes árnyalatot. Kombinált bőröm van, az utóbbi időben inkább szárazabb. Zsírosodásra hajlamosaknak nem ajánlom, nem mattít.

Syoss Color Toner Hajszínező

Syoss Color Toner Hajszínező
2021. március 20.

Update: Megvásároltam a vörös színt is. A barna hajamra használram, nagyon szép mahagóni színe lett. Csadaszépen csillog, pihe-puga. Tuti újraveszem.

Csodás színűvé varázsolta a középbarna hajamat. Pihe-puha lett a végeredmény. A mély barna színt vettem meg a hajtövemre, a végeire pedig a meleg barna árnyalatot. Egyszerűen szuper. Nagyon minimális mennyiség kellett belőle.