Melszi

Regisztráció dátuma: 2016. október 25.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2016. október 25.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Eveline Cosmetics Expert C Fiatalság Aktivátor Vitamin-Szérum Injekció

Eveline Cosmetics Expert C Fiatalság Aktivátor Vitamin-Szérum Injekció
2019. november 8.

Szuper!
A bőröm nagyon szép, pedig csak 3 napja használom. Látványos a különbség. Elmúltak a rücskök, a puhább és üdébb az arcom. Egyáltalán nem zsírosít, nagyon jó az illata. Biztosan újraveszem.

Venita Trendy Mousse Color Hajszínező Hab

Venita Trendy Mousse Color Hajszínező Hab
2019. október 24.

Füstös színben vettem, ami képen egy szép világos lilás szürkés szín volt (a mintán is). Felkentem a sötétszőke hajamra és azt hittem elájulok mikor lemostam. A hajam hamvas szürkés sötétbarna lett, fekete csíkokkal!!!!!! Soha többet nem veszem meg, landol a kukában. Remélem 1-2 hajmosás után lekopik. (Sajnálom, mert a korábban ebből a termékből használt vörös színnel nagyon meg voltam elégedve.)

Brelil Colorianne Essence Hajfesték

Brelil Colorianne Essence Hajfesték
2019. október 14.

Csatlakozom az előttem szólóhoz. Csodálatos festék. Intenzív vöröset vettem 1 éve, a középbarna hajamat 9%-os oxival AZONNAL roncsolás nélkül olyanra fogta be mint, amilyen a 6.66-os minta. Egyáltalán nem kopott, szép és fényes hajkoronát varázsolt. Idő közben meguntam a vörös színt, pár napja szőkítettem, most 6.1-es hamvas sötétszőkét vettem, remélem ez is jó lesz. :) ----> Tökéletes lett a színe, egységes. A hajam pedig puha. 6% oxival használtam, nem irritált, nem büdös, a váll alá érő hajamra bőven elég volt a festék, még pici maradt is ki, pedig nagyon dús hajam van. Úgy látom, hogy a szőkítés okozta szárazságot (szalma hatást) is megszüntette, szépen ápolta. Biztosan újraveszem.