Melszi

Regisztráció dátuma: 2016. október 25.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2016. október 25.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Schwarzkopf Brillance Intenzív Hajfesték

Schwarzkopf Brillance Intenzív Hajfesték
2020. május 27.

860-as ultra-violett színt választottam. Elsőre eléggé sötét szín lett, de 2 hajmosás után szépen kivilágosodott. Nem szőke hajra festettem, így nem lett ugyanolyan szín, mint a dobozon, de nem is szerettem volna a mostanitól világosabbat. (Megkérdezték, hogy fodrász festette-e, szóval szerintem egész jó színre sikeredett a végeredmény.) Egyedül az ára miatt nem veszem újra. Azért választottam most ezt, mert azt ígérte, hogy barna hajszínből egyből violett színt varázsol. 2 doboz kellett a középhosszú hajamra, így 5000 Ft-ba került. Így elég drága, ennyi pénzért nagyobb kiszerelésű is lehetne a festék.

Mixa Anti-Imperfection Moisturizing Cream

Mixa Anti-Imperfection Moisturizing Cream
2020. május 21.

Számomra nagyon bevált, a micellás arcvízével használom, szép a bőröm. Azóta nincs pattanásom, begyűlt mitesszerem. Biztosan újra fogom venni.

Subrina Professional Unique Krémhajfesték

Subrina Professional Unique Krémhajfesték
2020. május 11.

3 napja festettem be a 6/65-ös mahogany színnel, a hajtövem szép színű lett, onnan lefele viszont sokkal sötétebb 6-os oxival. (A középbarnától kicsit világosabb alapszínre világosítottam előtte a hajam) A hajam állapota nem lett rosszabb, nem szárította. A szín viszont nem teljesen az a szín, amit a palettán láttam. Kíváncsi vagyok pár mosás után milyen lesz.