menczelenike

Regisztráció dátuma: 2012. november 19.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2012. november 19.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Oriflame Univerzális Balzsam Karamellillattal

Oriflame Univerzális Balzsam Karamellillattal
2013. március 17.

Szerintem több, mint 2 éve megvan, de még mindig tetemes mennyiség van belőle. Általában a táskámban lapul és vészhelyetben használom kézre, szájra, bárhová. Tényleg jó kis krém, elég egy vékony rétegben felvinni és tetszik az illata is. Mellesleg cuki a tégely.

The Body Shop Rainforest Moisture Sampon

The Body Shop Rainforest Moisture Sampon
2013. március 17.

Ez az a termék, amiről mindig változik a véleményem. Volt egy időszak, amikor csakis szilikonmentes samponokat használtam, többek között ezt is. Akkor valahogy nem tetszett, olyan fura tapintású lett tőle a hajam és gubancos. Most, hogy visszatértem a szilikonos samponokra és néha ezzel mosom meg, nagyon is jól működik. Egyébként jól habzik, szeretem az illatát, amit még 2 nappal hajmosás után is lehet érezni és szép fényes lesz a hajam. Tehát jelenleg nagyon is szeretem, 1-2 hetente szoktam beiktatni ezt a sampont. Az összetevők, az illat, állag és a külső megjelenés ötös, levonok egy csillagot a régebbiek miatt (aztán még update-elek).

Oriflame Neo Chic Körömlakk

Oriflame Neo Chic Körömlakk
2013. március 12.

Nekem a menta szín van meg. Nagyon szépen fed, nem csíkoz, csini külső.Kicsit zavar, hogy picit nagyobb a mérete, mint egy "átlagos" körömlakknak, dehát nem lehet minden tökéletes.