meowlya

Regisztráció dátuma: 2017. július 13.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2017. július 13.
Bőrprobléma: -

Lovely Lash Extension Szempillaspirál

Lovely Lash Extension Szempillaspirál
2017. november 17.

Zárás előtt 10 perccel értem oda a Rossmannba, sajnos nem volt túl sok időm válogatni, végül a nagy szempillaspirál-dzsungelből ő jött velem haza. És milyen jól döntöttem. :) Ez egy nagyon jó spirál, a keféje először megijesztett, de szerencsére nem visz fel túl sok festéket, nem ragadnak össze a pillák és két rétegben nagyon szépen hosszít és dúsít. Egy rétegben visszafogott, természetes hatást lehet elérni. Nekem bejött.

Rival de Loop Micellás Sminklemosó Kendő

Rival de Loop Micellás Sminklemosó Kendő
2017. november 17.

Múlthónapban -mivel limitált volt, gondolom minél hamarabb meg akartak szabadulni tőle-, akcióban volt ez a kendő, 200 Ft-ért vettem a 25 darabot. Amikor először kipróbáltam, nagyon csípte a szemem, aztán ez szerencsére abbamaradt. Azóta olyan érzés, mintha egy teleparfümözött csiszolópapírral dörzsölgetném az arcomat. Rettenetesen erős illata van, a kendő nem nedves, hanem habzik a sok cucctól és egyáltalán nem puha ez az anyag. De cserébe nem szedi le rendesen a szempillaspirált. Ez így még egy csillagot sem érne. :(

Cien Sensitive Nedves Arctörlő Kendő

Cien Sensitive Nedves Arctörlő Kendő
2017. október 26.

Most fogyott el egy csomag belőle, nagyon szerettem, egy kendő elég volt hogy leszedje a szemöldök ceruzát és a szempillaspirált maradék nélkül. Számomra nem bántó az illata sem és a kendők is elég nedvesek. Jár az 5*.